Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik a legjobb márka féktárc...

Melyik a legjobb márka féktárcsa cseréhez? Ate-Trw-Zimmermann

Figyelt kérdés
2021. jan. 31. 12:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Normális használathoz mindegyik megfelel, de ha jó áron van, akkor Zimmermann.
2021. jan. 31. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
67%

TRW-t nem ajánlom, fél éven belül elvetemedett nekem.

Most Zimmermann van benne, ami jó, de nyikorog időnként. Lehet, ha márkán belül drágább típust választasz, nem lesz ilyen gond. Egyébként még Bosch és Brembo amik biztosan jók.

2021. jan. 31. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%

a brembo az itthon román, csak mondom. :)


Én a Zimmermannból lőnék egy fúrtat..

2021. jan. 31. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
#3: úgy érted, hogy romániában gyártják? A minőségbiztosítás a lényeg. Egyébként autodoc-ról rendelek mindent, mert olcsóbb, tehát lehet nem is vonatkozik rám ez a dolog.
2021. jan. 31. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
66%

Igen, ott gyártják.

Hát. románoktól nem vennék azért inkább semmit :D

2021. jan. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
TRW nálam is annyit bírt. ATE-vel nincs baj. Zimmermann sajnos első féktárcsát nem gyárt az én kocsimhoz csak hátsót.
2021. jan. 31. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
a ferrodo verhetetlen..akár tárcsa, akár betét.
2021. jan. 31. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Azt mondja Brembo az román... :DDDD Ezen kihültem. ÉS? Szerinted számít, hogy hol gyártják? Brembo egy elég jó (prémium) fékgyártó. Az, hogy bizonyos régiókban hol készül, az szerinted mit von le a minőségéből?

Audi A3 meg magyar. Akkor? Az most szar?


Én itt határozottan mérlegelnék, figyelembe véve az autó piaci értékét és teljesítményét.

Tegyük a szívünkre a kezünket, egy 120 lóerős 20 éves BMW 320d-re aminek a piaci értéke 600 ezer forint, rohadtul nem kell lyuggatott Zimmermann féktárcsa 30 ezerért darabja :D. Teljesen felesleges.

Ennél már csak az jobb, amikor még le is cserélik az egész hóbelebancot valami bikaerős versenyfékekre (Brembo, Wilwood, AP, tökmindegy), ami egy vonatot is megállít és többet ér mint az egész 120 lóerős kocsi.


Tényleg, teljesen felesleges... Nem tudom mi a szóban forgó autó. De egy F Astrára vagy egy Skoda Fabiara nem kell a lyuggatott Zimmermann.


Én Mercimnek gyária az TRW. Semmi baj nincs vele. Úgyhogy aki nem ajánlja, az nem tudom mit szívott.

Vedd rá azt, amivel gyárilag szerelték a modellt, aztán kész. Nem kell itt túlgondolni. Ha meg neked az kevés (amit kétlek, normál használat mellett semmi különbség nem lesz egy alsó és egy rpémium kategória között), akkor vegyél drágát.


De gondolom nem pályázós autóról beszélünk. Hidd el. Baromi mindegy...

2021. febr. 1. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
62%

Akkor vegyed, én láttam már román brembót 3500km után kettétörve :D mondjuk nem kímélőüzemmódban ment de akkoris.

Igen az a3 is szar, de vegyed azt is nyugodtan. ;)


Abban van igazad hogy nem tudjuk milyen kocsira is kell. mert kettesswiftre effasztrára édesmindegy.

2021. febr. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Jólvan, akkor könyveld el a Brembot szarnak :D.

Biztos rém gagyi a 15-20 ezer dollár / szett karbon-kerámiás fékek... Amiket versenyautókba pakolnak. Tuti egy kalap szar :D.


Áruld már el nekem, mit kell csinálni egy féktárcsával, hogy 3500 km után kettétörjön? :) Ez érdekelne.


A3 egy szar? Azért mer itthon készül? :D. Gondolom minden ami itthon készül, az szar. Egyértelmű. Vagy a környező országokban. Az jó nem lehet. Merhát keleteurópa mihez ért...


Olyan hülye vagy esküszöm :D. Gyártástechnológiából / autóiparból most ötösre vizsgáztál :D.

De gondolom nem tudod megmondani, miben szarabb az itthon gyártott A3, mint egy nem itthon gyártott, vele egy kategóriában lévő autó. Az, hogy egy autó szar, vagy nem, semmi köze a gyártási helyhez...

2021. febr. 2. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!