Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ez a fajta olajszivattyú...

Ez a fajta olajszivattyú teljesen kiszívja az olajatt olajcserekor a kocsiból?Pont ez a lényege nem hogy nem kell kitekerni az olajleeresztő csavart és kiengedni.

Figyelt kérdés
[link]
2021. febr. 3. 12:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
:-)))) Sőt, ha nem figyelsz oda, még a hűtőfolyadékot is kiszippantja, akkora vákuumot csinál. Ez a linkelt akármi egy vacak fos, de egy 10-szer ennyibe kerülő sem fogja neked maradéktalanul kiszívni az olajat a motorból.
2021. febr. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez ennyibe kerül?! :O Egy-két éve vettem pont ugyan ilyet a Lidlben. Ugyan ez a márka, de fele ennyibe került. Tapasztalatom nincs vele, mert azóta is a polcon pihen. De ha belegondolsz, a működési elvéből adódóan soha nem fog annyi olajat kijuttatni, mintha rendesen leengednéd.
2021. febr. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
100%

#2. Tavaly ősszel láttam a Lidlben, talán 5 ezer forint volt. Szóval igen, kicsit túlárazott a linkelt termék :D


Nem szívja ki olyan hatékonysággal az olajat. De azt azért érdemes megjegyezni, hogy még ha egy pohárnyi régi olaj is marad a motorban, az nem okoz nagy kárt. Ráöntesz 4 liter friss olajat.

2021. febr. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem, ezek arra valók, ha pl. differenciál olajat akarsz beletölteni és nem szerentél fecskendővel vacakolni. Motorolajnál nincs jobb megoldás, mint a csavar kiengedése. Ez a cső nem tud a teknő alára elérni.


Egyébként aliexpressről szerintem sokkal olcsóbb egy ilyen.

2021. febr. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
#3, a legtöbb termék, amit árulnak bizonyos időközönként rendszeresen visszatér a kínálatba. Ha jobban belegondolok én ezt valamikor 2018 őszén vehettem. 5 ezer volt, valóban.
2021. febr. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

A gépkönyvben megvan az olajmennyiség. Leméred mennyit szívott le.

Ha megvan a 90% és szűrőt is cserélsz akkor akár jó is lehet.

Én akkor vettem ilyesmit amikor két márkaszerviz is elhajtott az automata váltó olajcsréjével, hogy csak 180.000 kilométernél kell. Azóta évente leszívom.

2021. febr. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Melegítsd fel az olajat mielőtt szívod. Egyszer az automata olajat elfelejtettem. Csak kínlódott. A meleget egy perc alatt kiszippantotta.
2021. febr. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
21%

Az árral ne törődj amit a többiek írtak. Nagyjából minden autó hasonló.

Van amelyik 3 millió, míg a másik 10 -be kerül. Ami drágább általában jobb.

2021. febr. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Minden cseppet nyilván nem tud kiszívni.
2021. febr. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
79%
Meleg olajat nem szabad vele szívni csak úgy mondom. Mert a folyadék hűtené szívás közben de ha meleg olajat szívsz vele akkor simán le tud égni. Erre fel is hívják a figyelmet.
2021. febr. 4. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!