Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Másfél-két hónap alatt lehetsé...

Másfél-két hónap alatt lehetséges B kategóriás jogosítvány szerzése?

Figyelt kérdés

Minden elsőre sikerül és a legkorábbi időpontokat fogadom el.

Mennyi idő lehet a jogsi megszerzése így?

KRESZ-t fogom holnap kezdeni, 3-4 nap alatt képes leszek megtanulni.


2021. febr. 3. 17:54
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
Aztán lehet, hogy 3 hétre rá vizsgázhatsz...
2021. febr. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Lehet.

Viszont nem a legrosszabb lehetőség érdekel, hanem hogy van-e rá reális esélyem.

2021. febr. 3. 17:57
 3/9 anonim válasza:

Nekem elég irreálisan hangzik,de ezt találtam,vagy egy jó marketing,vagy reális

[link]

2021. febr. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem, mostanában esélytelen. Kilométeres sorok vannak gyakorlati oktatásra, minden normális oktató hetekre ha nem hónapokra be van táblázva.


Korona előtt meg tudtad volna csinálni, de ma már nem.

2021. febr. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Esélytelen. Már a kresz vizsgára is 1 hónapos várólista van.

Aztán az oktatóra is heteket várhatsz, majd a forgalmi vizsgára is. Örülhetsz, ha fél éven belül sikerül.

2021. febr. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%

Ha nagyon sietni akarsz akkor a KRESZ-t csak nyomkodd gyorsan végig, "ne foglalkozz vele", aztán amilyen gyorsan csak lehet kérj egy időpontot. Ott úgyis el fog telni legalább 1-2 hét. Addig pont lesz időd felkészülni a vizsgára.


Innentől pár nap mire kiállítják a vezetési kartont. Ha az megvan akkor már szinte minden csak az oktatón múlik. Ez nagyon sok mindentől függ, például a településtől és a suliban elérhető oktatóktól.

Általában az oktatókra is több hetes várólista van. Az oktatók pedig nem igazán fognak heti 4 óránál többet ráérni. Természetesen van ahol tudnak azonnal oktatót adni és sűrűbb óraszámot garantálni, de ezek minden esetben masszívan feláras dolgok.

Utána függ még a dolog, hogy mennyire van érzéked hozzá, általában a 30 óra a legtöbbször kevés. Budapesten, vagy forgalmasabb időszakokban pedig a kilométer sem lesz meg.

Aztán jön a forgalmi vizsga szintén 1-2 hét várakozási idővel.

Közben pedig még egy elsősegély is kelleni fog, az sima liba.

Aztán a vizsga után is volt pár nap mire az igazolást kiállították.

Egy nemrég hozott módosítás miatt, ha megigényelted a jogosítványt azzal vezethetsz, annak a postázását már nem kell kivárni.


Lényegében nem teljesen lehetetlen 2 hónap alatt letudni az egészet, de az biztos, hogy erre nagyon kevés esélyed van, és hatalmas szerencse kérdése az egész. Erre nem tervezhetsz semmit, mert a lottóval egyenértékű.

2021. febr. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#6 sajnos nem lehet végignyomkodni, mivel csak sikeres modulzáró vizsga után enged tovább...
2021. febr. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

#7

Igen én is nemrég csinálta, csak nekem kategória bővítés miatt kellett, és nagyjából emlékeztem annyira, hogy a többségét a tananyag elolvasása nélkül elsőre tudtam. Ha valakinek nem megy akkor nem túl etikus de megkérhet valakit.

Nálam a suliban is ezt szokták mondani, ha valaki siet, mert ezzel is lehet spórolni 1-2 hetet.

Ennek az a hátránya, hogy ilyenkor szűk határidő alatt le kell ülni és meg kell tanulni az egészet. De ez abszolút nem egy nagy kihívás.

2021. febr. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Legalább 1 hónap a várólista csak a forgalmi vizsgára...
2021. febr. 9. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!