Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autó állagmegóvása?

Autó állagmegóvása?

Figyelt kérdés
Van egy kis 20 éves Peugeot 106-osom, amit nagyapámtól örököltem meg, korához képest szép állapotban, 105 ezer km-el, én is vigyázok rá, eddig mindig garázsban állt. Viszont költözök, szabad ég alatt fog a kocsi állni. Mire érdemes figyelni? Leginkább engem az UV aggaszt, hogy tönkre vágja a fényezést, az autó belterét. Gondolom a garázs nélkül rohamosan fog romlani az állapota. Igen, öreg autó, tény.
2021. febr. 4. 00:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Kár érte... Sehogyan sem tudsz valami fedett helyet találni? Szabad ég alatt nem beszélhetünk állagmegóvásról... :(
2021. febr. 4. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nagyon nincsenek csodák. Ne állj olyan helyen, ahol minden sz/r rápotyoghat (gyanta, vihar esetén faágak), érdemes lehet alvázvédőztetni, esetleg mosogatni, hogy ne marja semmi amennyire lehet. Ha lehetséges, akkor takard a naptól a szélvédőt, az valamit segít.
2021. febr. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
1 évig, kint állna. Jövő nyáron, mikor végzek az egyetemmel, költözök haza, akkor újból garázsban fog állni. Ahogy lehet, persze ápolni fogom, csak félek, hogy ezalatt a jó egy év alatt rohamosan leromlik majd az állaga.
2021. febr. 4. 15:10
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy év nem a világ. Jövőre majd átpolírozod, ez-az.
2021. febr. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!