Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW E46 kormányszögjeladó,...

BMW E46 kormányszögjeladó, mit lehet tenni? (BMW E46 Touring 320D 150ló 2002)

Figyelt kérdés
Hali. Nyáron egyik nap indítás után észrevettem, hogy kézifék kiengedése után sárga marad a lámpája a kézinek, a kipörgésgátló pedig "ki van kapcsolva", hisz az is égve maradt. Gépre lett rakva az autó, körmányszögjeladó. A szerelő azt mondta, 200ezer ft. Igazság az mekkora ebbe? Azt is hallottam, hogy csak géppel alaphelyzetbe kell állítani aztán kezicsók. Illetve a katalizátorom akar szétesni alatta, remegő hangja van az autónak, azt hittem a kipu ér bele valamibe, vagy nincs rendesen felfogadva. Kiderült, hogy a kati szar, érdemes venni alá egy újat, ha igen ez mekkora tétel? Vagy straight pipeot rá oszt had huhogjon? :D

#BMW #katalizátor #BMW E46 Touring #körmányszögjeladó
2021. febr. 5. 11:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Vidd be egy szervizbe, megoldják hamar! Az árakat is ők tudják. :)
2021. febr. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia, nekem is ilyen autóm van.

Nincs elkopva a fékbetéted esetleg? Azt érdemes megnézned. Ha belelóg már a kopásjelző a tárcsába, akkor azért világít sárgán.


Ha mégis kormányszög jeladó hibás, keress bele bontottat fb csoportokban, megúszod 20 ezer ft-ból szerintem, plusz munkadíj, ha nem tudod kicserélni.


Katalizátort is lehet bontottan, és a régit is el lehet adni nagyon jó áron, mert drága benne a platina.


Üres ne legyen, ígyis eu 3-4 az autó, kormol is néha, ne szennyezzünk tovább feleslegesen.

Arról nem is beszélve, mennyire fog idegesíteni, hogy traktor hangja lesz és huhogni fog egyfolytában.

Műszakin sem fog átmenni soha, max okosba és ha rendőr ért hozzá, simán leveszi helyben a rendszámod és szigorított vizsgára küld.

2021. febr. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Újonnan ha van kedvezményed akkor 45-60 000 egy kormányelfordulás érzékelő, bontottan ahogy írták max 20 000. Nem tudom mennyire szívás a cseréje za E46-nál.
2021. febr. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!