Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Érdemes lefóliáztatni a...

Érdemes lefóliáztatni a kocsit? Csak a hátsó ablakokat gondoltam, de nem vagyok benne biztos, hogy jó ötlet-e. Szerintetek? Családi autó, nem a felvágás miatt jutott az eszembe.

Figyelt kérdés
2010. aug. 16. 14:38
 1/4 anonim ***** válasza:
A fólia arra való hogy nehezebben b@asszák be féltéglával a cigók az ablakot.Miért lenne felvágás?
2010. aug. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sötétítésre gondolt :)

Sötétíteni csak akkor van értelme ha UV szűrőst rakatsz fel. És ha már utólagosan csináltatod akkor megéri olyat rakni amire az első gondolt, hogy törhetetlenné teszi az üveget. Illetve krvanehezen lehet max betörni. Ha utólag csináltatnám én is olyat rakatnék fel.

2010. aug. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszok,meggondolom,hogy legyen-e és,hogy milyen! Hasznos tanácsokat adtatok!
2010. aug. 16. 14:48
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem 4ajtón + csomin van. 3m betörésvédő és sötétített. szerintem klassz. elől este zavaró lehet első alkalommal a kilátás de meg lehet szokni, de kilátást nem gátolja!!
2010. aug. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!