Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért bírja a 1.4 d4d 4 éve a...

Miért bírja a 1.4 d4d 4 éve a várost?

Figyelt kérdés

Nagynéném férje mozgáskorlátozott egy manuális benzines kocsit kellett lecserélniük egy automatára és egy 1.4d4d Corollát vettek. Évente egyszer megy vele 100km-t. Amúgy napi 2-3 km-t megy vele és csak olajcserére viszi. Én nem hiszem el , hogy dízel bírja! Nekem tdi van és ha egy hétig városozok akkor már érzem, hogy rossz neki, meg heti 400 km hosszú út ( naponta 100 km oda vissza 100 tehát 50-50) is zavarja mert új vákuum csövek s egr szabályzó mellett is 1 év alatt ismét feladta a harcot, pucolni kéne. ( afn )


Mi a francért bírja a Toyota??? Irigy vagyok!!4444!!!



2021. febr. 6. 23:50
 1/6 A kérdező kommentje:

Jaaa és 7 litert fogyaszt 100 km-en azaz valami negyed évente tankolja tele sima dízelel.


Benne vagyok egy Prius csoportba és ott meg a srácnak 9 litert mutatott az órája mert hidegen rövidtávozik mint a nagynéném férje.

2021. febr. 6. 23:53
 2/6 anonim ***** válasza:

Valószínű, hogy kifogtak egy új kora óta jól szervizelt, garázsban tartott autót.

Ennyi!

Ráadásul márkától függetlenül, mindenkinek más problémák jönnek elő, más időpontban.

Attól, hogy egy gyártósorról jött le két termék, attól még nem ugyan az a kettő!

Lehet, hogy az egyik 150.000 km-nél elfingja a turbóját, míg a másik elmegy egy turbóval 400.000 km-ert.

2021. febr. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én igy egy mondeot használtam 2.2 TDCI, max 3 km tavokra de naponta 8-9 alkalommal.

7 évet volt meg, 190 ezerrel vettem kb 260al adtam el.

Nem törtent vele semmi jött ment.

Mi baja lett volna ettől ?

2021. febr. 7. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Miért ne bírná? Ne kapjál agyvérzést.
2021. febr. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A dizelbe tankol benzint?
2021. febr. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
#5 nem. Rosszul használtam a vesszőt? :0
2021. febr. 7. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!