Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót vegyek? (kis-vagy...

Milyen autót vegyek? (kis-vagy alsóközép-kategóriából)

Figyelt kérdés

max. 3millióig, 2,5-3 évesnél ne legyen idősebb, 4en vagyunk a családban(2felnőtt-2gyerek), tehát a csomagtartó 350-400L legyen

Motorizáltságát tekintve inkább benzines, olyan 95le kellene minimum, mert az autó kb. 10 éves koráig szeretnénk használni, és nem szeretném, ha egy dízellel sok gond lenne, de megfontolnám, ha látnék egy jó ajánlatot dízelesből.

Eddig az új Fiat Bravo-kat nézegettem, de szívesen várok más alternatívát is.

Előre is köszönöm:)


2010. aug. 16. 15:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
zöldséges merci abban elfér 300-400liter
2010. aug. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

jó autó a fiat bravo, írom: majd jön a sok hülye a 200éves fiatok tapasztalataival, szerintem jó választás lenne! mi is vásárlás elött vagyuink, nekünk kicsit nagyobb kéne szóval scudo :D de mondom, jönnek majd hogy "F" betűs meg minden!

[link]

ezeket olvasod, meg más oldalakat, esetleg autószerelőket okosabbak mint az itt lévő soksok... nekem is írják hogy fiat így úgy amúgy meg minden, de az autószerelők jókat mondanak róla! ha megveszed minden jót!

2010. aug. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A rugozása egy 120 le autónak negyon nem ilyen kellene hogy legyen. Nagyobb sebességnél ( max 90km/h de tényleg ) nagyobb fékezésnél nagyon kétségbeejtöen viselkedik az autó. Beleng a nagy fékezéstöl és tapasztalat kell hogy összeszedd az autot. Kanyarban szintén ugyanez a helyzet, instabil és döl a kanyarban, könyen megcsuszik a háta. A sebbváltó sem mondhato pontosnak. akadozik és szokszor visszaüt.
2010. aug. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

[link]


Én ezt venném.


Kereken 3 guriga és mindennek megfelel amit kértél:

95LE, 435 literes csomagtartó, kevés kilóméter, magyar papír 2013-ig.


Csak mivel gyanúsan ócsó el kell vinni szervízbe vizsgálják be az elemek festékvastagságát nem volt-e véletlen totálkáros....

2010. aug. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
KIA Cee'd! Megyek is keresni!
2010. aug. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Például:

[link]

[link]

[link]

2010. aug. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Mondjuk ja, egy hónapja vezettem egy bérelt új kia C'eedet. (már a 6 sebességeset!)


1.4 dízel, de megy mint az állat és nagyon komfortos, nagy, tágas és 6 liter körül evett légkondival sztrádán és városban vegyesen!

Csak abból 4 guriga a vadi új, igaz 7 év garanciával! Esetleg ha van rá még egy kis szűkös keret akkor az jó vételnek tűnik

2010. aug. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
1.4 dízel? Nem inkább 1.6?
2010. aug. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 netzsaru válasza:

nekünk 1,6 os wolkswagen passat combi-nk van és (dizel) 16 év alatt nem volt gond vele motorikusan. ja de turbócső kilazult meg kellett huzni :D

ajánlom a wolkswagent erősen.

2010. aug. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Peugeot 307Break/SW

Nekünk 1.6HDi(Break) van, 110Lóerős, megy mint a golyó, de 5 liter alatt fogyaszt. 230e km van benne, de a motorjával eddig semmi gond nem volt...

Csak ajánlani toom, bár az elektronikájával voltak kisebb gondok, 10 perces javítások...

Bocs, hogy diesel-t irtam...

2010. aug. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!