Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Maseratikról mik a vélemények?

Maseratikról mik a vélemények?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon tetszenek kívülről, belül kicsit eljárt már felettük az idő, de még mindig szépek azért.

2021. febr. 7. 15:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
A világ legszebb autói között ott van a toplistán a Maserati számomra is. De sajnos vérbeli olasz autó, nagyon problémás. Hiába nagy, belül szűkös, a minőség hagy kívánnivalót maga után ebben az árkategóriában, rengeteg elektronikához köthető probléma, stb. Egy Audi A6 más dimenzió pl a Maseratihoz képest, hiába a Maserati sokkal drágább.
2021. febr. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen. Maseratinál nem a beltérre megy el a felár, az biztos.
2021. febr. 8. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Az új facelift modellek már kicsit modernebbül néznek ki belül, viszont! szerintem ez nagy királyság, hogy nem cserélték le az összes gombot/kapcsolót ilyen hülye baszom nagy tabletre meg érintős gombokra..
2021. febr. 8. 07:51
 14/15 anonim ***** válasza:

13-as

De nem azért, mert annyira szembemennek a világgal. Hanem mert legalább 10 éve nem volt semmilyen fejlesztés az olasz autóiparban. Az Alfát összerakták istenien 2015-ben, azonkivül semmi.

2021. febr. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

nézegettem youtubeon long term reviewkat, hát tényleg szidják őket, mint az orbánt.


Kár, pedig gyönyörű kocsik.

2021. febr. 8. 16:59
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!