Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen robogót éri meg jobban...

Milyen robogót éri meg jobban venni?

Figyelt kérdés

Nincs rá sok pénzem, de tavasszal szeretnék venni max 250.000 ft-ig robogót.

Motowellben és Keewayben gondolkodom, mert ezek tetszenek külsőre.

Megbízhatók ezek a márkák? Melyik a jobb? MIre figyeljek a vásárlásnál?

Vagy jobban megéri egy öregebb, több kilóméterest venni de nevesebb márkát?

Egyáltalán mennyi ezeknek a robogóknak az élettartamuk km-ben?

Láthatjátok, hogy laikus vagyok, de nagyon köszönöm előre is a segítő szándékú válaszokat!



2021. febr. 7. 22:01
A kérdező szavazást indított:
robogó
motor
használt
13 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
58%
A szavazást nem értem, az a baj hogy nem feltétlenül szar a kínai, de kisebb hibák lehetnek.. Én mint hozzáértő az út szélén megjavítom és dicsérem azt aki kitalálta, de te meg viheted szerelőhöz, napokig ott van ha egyáltalán elválalja...
2021. febr. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Bocsánat, a szavazás az teljesen rossz lett, de utólag már nem tudom módosítani.

1-es, köszönöm a választ, de akkor ezek szerint ez nem csak a kínaiakra vonatkozik, hiszen gondolom más motor is ugyan így meghibásodhat, én se a kínait, sem a nevesebb márkát nem fogom tudni megjavítani.

2021. febr. 7. 22:26
 3/8 anonim ***** válasza:
Igaz, de amíg egy márkásabbnál a használat, kopás, öregedés miatt lehet probléma, addig kínainál rossz tervezésből fakadóan is lásd: beázik a gyújtás.
2021. febr. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
69%

Én ztech zt70-et vennék kevés kilométerrel használtan. Mert sokkal kevesebb benne a hibaforrás. Csak benzin, néha olajcsere és megy a végtelenségig.


Volt vele tapasztalatom. Tényleg olyan tartós mint ahogy nagyapáink beszélnek a simsonokról.


Ráadásul könnyebben szereled mint egy robeszt. És kevesebbet is fogyaszt.

2021. febr. 8. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%

Motowell, Kymco abszolút ajánlható. A Keeway, Taurus vonalat kerüld el.

Én a helyedben hozzádobnék egy 50est és vennék egy 2007 utáni Runnert.

2021. febr. 8. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
77%

A motowellt nem ismerem, de keeway volt par ismerosomnek, hat nem nagyon dicsérték

En inkabb vennek egy regebbi minarelli blokkos robogot, yamaha aerox, aprilia sr50, meg a malagutik is jok szerintem.

Rengeteg van beloluk, szerintem ebbol a keretbol biztosan talalsz szép állapotut.

2021. febr. 8. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azért nem vennék Keewayt vagy Motowellt, mert ebből a pénzből lehet venni jó állapotú olasz vagy japán robogót. Egyébként ha már ilyen kínai/kóreai vonalon nézelődsz, akkor Kymco vagy Sym, de azokból nincs akkora választék, mint az olasz/japán robogókból. Egyszerűen csak nagyobb eséllyel tudsz jó olasz/japán gépet venni ennyi pénzért. Kiskerekűekből az újabb Yamaha Jogokat nézném, akár a 4T injektorosakat, egyébként pedig Gilera Runner, Aprilia SR50, Yamaha Aerox, Malaguti F12, Yamaha JogR, nagykerekűből Aprilia Scarabeo, Piaggio Liberty, Kymco People. Facebookos AM6 csopiban ennyiért már egész jó váltós endurók vannak.
2021. febr. 8. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egy kicsit megtoldod és tudsz venni egy ilyet , ez mégis új.

[link]

2021. febr. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!