Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Robogó (yamaha pl) vagy...

Robogó (yamaha pl) vagy simson vagy yamaha dt jobb választás járkálni?

Figyelt kérdés
Robogóban nem szeretem hogy csak huzod és kész, mintha nem is motor lenne értitek:D Simson már azért férfiasabb meg ott váltás stb. Yamaha dt-ről csak hallottam. 50cm-esben lenne bármelyik is a jobb. Én simson felé inkább
2010. aug. 16. 18:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha mind 50 ccmes akkor simson,de a yamaha dt80 az már jobb,csak hát hivatalosan nem vezetheted,szóval ha elkapnak vele és van a rendőrnek annyi esze(általában azért van,ők sem hülyék) akkor rájön hogy mekkora az a motor,megy a ktm vizsgára,te meg fizetsz.A simson nagyon jó kis motor,gyakorlatilag simán lehet tuningolni is,akár 80 cmmre is,rezot lehet tervezni rá,gyakorlatilag nagyon sok mindent lehet rajta csinálni,és mind ezt elég olcsón!
2010. aug. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, én is mind ezekért inkább simson...csak félek a szerelgetéstől...bár van ismerős aki mellett tanulgatnám majd én is egyedül. Robogón jó volt menni (nagytestű 50-es) index minden jelez a "muszerfal" és hát kifinomultabb és ez miatt meginogtam. De csak simson:D
2010. aug. 16. 18:32
 3/6 anonim ***** válasza:
Simsonnak is visszajelzős az indexe ha olyat veszel amin van index.Szerelgetni meg nem kell,csak lehet ha van kedved,nem igazán megy tönkre.
2010. aug. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha csak járkálni kell akkor robogó.

Nem kell váltogatnod, csak húzod neki, olyan fürge hogy a simsonos a nyomodba se ér.


De ha hobbi miatt vennéd akkor Yamaha DT50 de abból is csak újabbat.

2010. aug. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Járkálni (főként városban) a robogó jobb választás. Simsonnal is mentem, azzal is jó szerintem, mert jó motor. De ha nagyobb forgalomban gyakrabban mész akkor inkább robi.

Nekem egy nagytestű 50-es robim van, eddig jó volt vele forgalomban :)

2010. aug. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sokkal többet ad a motorozás élményéből egy olyan motor, amin váltani kell, kuplungolni, stb. Szóval én a robogót ejteném emiatt. Simsont könnyű szerelni, olcsóbb az alkatrész. Yamaha talán ritkábban megy tönkre, de drágább az alkatrész, ha mégis szerelni kell.
2010. aug. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!