Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Francia autóknak valóban...

Francia autóknak valóban lágyabb rugózásúak?

Figyelt kérdés
Régebben ugyebár a Citroenek voltak híresek a komfortos rugózásukról a hidropneumatika révén, viszont a többi 3 márka ugyanolyan rugózást használ, mint más márkák esetében. Ennek ellenére jobban rugóznak vajon? Egyszer ültem egy 106-os Peugeotban, nem vettem észre nagy különbséget a régi Swiftemhez képest, de ez relatíve persze.
2021. febr. 9. 15:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
30%
Ne akarj magadnak rosszat es hagyd a franciakat ha nem szeretnel ilyet venni csak erdekel akkor pedig Igen eleg jol rugoznak es nagyon kenyelmes ules van mindegyikben.
2021. febr. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Mi a baj velük, ami komoly? A hdi motorok pl rengeteg más típusban megtalálhatók, akkor annyira rosszak nem lehetnek.
2021. febr. 9. 16:10
 3/15 anonim ***** válasza:
20%
Röviden :Minden! Viszont egy Citroën Xsara Picassot nyugodt szivvel tudok ajanlani arra gondolok amit talan 2009-ig vagy 10-ig gyartottak azokra az az igaz hogy minel ujjabb annal jobb nezz egyet a gyartas vegerol 2.0 Hdi-vel az egy baromi jo konstrukcio nagyon sokat elmegy minimalis hibakkal.
2021. febr. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
74%

Mi az a minden? Közhelyeket bármelyik hülye tud dobálni. Az nem skill.

Tessék tételesen sorolni azt a mindent!

2021. febr. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

#3 A Citroen francia márka. Ahhoz képest, hogy szidod a franciákat, egy franciát ajánlasz. Ehhez csak gratulálni tudok.


Kérdező: Semmi gond nincs a francia autókkal, ne foglalkozz ezekkel az érv nélküli válaszokkal.

2021. febr. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem meg jobbak mint bármelyik német autó.

Ezt tapasztalatból tudom, mert már mindenki eladta a rokonságból a nagy német szarokat és francia, vagy koreait vettek.

2021. febr. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%

Azon mi a szidas ha valaki jo szandekbol leirja az igazat? Ne uljetek forditva a lovon 😊 ha a kerdezo ilyen kocsit szeretne az szive joga, akkor probaltam olyat ajanlani neki amivel nem egy szopas lesz szerencsetlennek az elete.


Üdv egy "nepper" 😊

2021. febr. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nepper, az... Itt a gyakorin mindenki épp az amit meg akar magyarázni.
2021. febr. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
64%
Hat ezzel tenyleg megfogtad amugy a lenyeg ennel jobban en sem tudnam osszefoglalni🤣🤣🤣🤣
2021. febr. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Gondolom te is az a nepper vagy, aki szerint az egész világon 5-10 megbízható autótípus létezik és hogy-hogy nem pont azok, amiket te is árulsz. Majd ha megindoklod részletesen, hogy mit ajánlasz és miért nem ajánlasz, akkor talán haszna is lesz az erőlködésednek. Eddig csak annyit tudtál írni, hogy sz.r a francia, majd ajánlottál egy Citroen-t, ami egyébként francia.
2021. febr. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!