Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van ismeret a fuchs titan gt1...

Van ismeret a fuchs titan gt1 pro c3 5w30 olajról?

Figyelt kérdés
Mert árban igen jó és az olajteszteken is igen jól teljesített.
2021. febr. 10. 06:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Használjuk, szerintünk jó olaj.
2021. febr. 10. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Eloiras szerint az enyembe is 5w30 kell, pont ilyet vettem legutobb, tobbet nem fogok, mert eszi az olajat, amit eddig sosem csinalt, azelott a regebbi szerelom mindig 10w40est rakott bele, 280ezer km van benne, 11 eves auto, szoval inkabb emiatt. Amugy jo olaj lehet, en is csak jot hallottam rola szerelo ismerosoktol is, de nekem nem valt be.
2021. febr. 10. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

ha előirás szerint 5w30 kell de már kopotabb a motor lehet felváltani 5w40 re de a téli viszkozítás minél kisebb annál jobb szerintem.

sokszor nem is azért eszi az olajat az autó mert kopott a motor hanem beragadt az olajlehuzógyűrű,motoröblítés sokat segít ebben.

+10w40 olajok nem tudják az acea c3 szintet szerintem de egy 5w40 tudja,

meg rengeteg autó eszi gyárilag is kicsit az olajat ,mondjuk nekem 2.0 hdi van és mindig ugyan ott van az olajszint a nivópálcán sose változik ,180000 km

2021. febr. 10. 18:05
 4/4 anonim ***** válasza:
#2, milyen autó az, ha nem titok, amelyikben 2010-ben 10W40 viszkozitás volt előírva? :O
2021. febr. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!