Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tuning alkatrész beíratás...

Tuning alkatrész beíratás úgy,hogy már bevan építve miket lehet tenni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szeretném beiratni a forgalmiba ültetőrugó, sportkipufogó.

Tüv papír és műbizonylat van róluk viszont mindegyiket én építettem be, ilyenkor ha elviszem egy szakműhelybe akkor szétszedik és újra össze rakják? Illetve nekem a kipufogó úgyvan, hogy a végdob műbizonylatos a középdob egy awg gázgyorsító dob, ezt gondolom kikell majd szereltetnem?

Előre is köszönöm a válaszokat!

(Felesleges dolgokat kérem ne hozzunk fel! Pl. Sportkipufogó a hülyegyerekek kocsijába való stb..)



2021. febr. 12. 20:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem TÜV papír meg műbizonylat kell, az csak azt bizonyítja, hogy bevizsgált minőségű, biztonságos alkatrész, amely így forgalomba hozható, de azt nem, hogy verseny- vagy utcai felhasználásra. ECE engedélyezési jelre van szükséged, ha ez a 3 betűs rövidítés ott van valahol a papírjaidon akkor az EU területén közúti használatra alkalmas.
2021. febr. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tök mindegy, ami nincs beirva a forgalmiba arra magyarázkodhatok.
2021. febr. 13. 10:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!