Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Legelső autónak szerintetek...

Legelső autónak szerintetek mennyire felel meg egy peugeot 206CC?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nem rég lett meg a jogosítványom, és szeretnék egy kisebb autót venni, amivel könnyebben lehet azért parkolni,közlekedni..stb. Én elsőre egy 206CC-re gondoltam, mivel az kicsi. Nem értek hozzá, hogy ez francia autó azért nem jó, az olasz az azért, ebbe drágább az alkatrész, abba olcsóbb, dolgozok és rendszeresen vinném szervizbe is, nyilván ebből leszűrhető, hogy nő vagyok, de ez gondolom ki is derült már a kérdésből is.😂 Igazából nekem nem az a lényeg, hogy minél újabb és minél “menőbb” legyen, hanem csak az, hogy olyan legyen amivel A-ból B pontba eltudok jutni, és kisebb autó legyen, egymagamra úgy gondolom bőven elég lenne. Ezért is gondoltam erre, aminek azért nincs is húzós ára. Legalábbis én úgy gondolom, hogy elsőre elég lenne egy ilyen autó, ami viszonylag nem drága. Van félretéve pénzem, tehát nem azt mondom, hogy szart akarok venni és, hogy minél olcsóbb legyen, de egyszerűen úgy érzem, hogy elsőre elég lenne. Nektek milyen volt az első autótok?
2021. febr. 13. 02:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Mennyiért szeretnél venni kb?
2021. febr. 13. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát én nagyon maximum amit rá szeretnék szánni az 1,5 millió.
2021. febr. 13. 03:12
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha tetszik, vegyed. Csak legyen jó állapotban. Nekem első autóm egy akkor 5 éves Mazda 2 volt. Vagyis még mindig az, azóta megvan, nem volt az olyan régen, csak 2,5 éve. :D


Úgyhogy, ha tetszik a Peugeot, akkor hajrá, annyira nem rosszak azok.

2021. febr. 13. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem vennék ilyen idős keménytetős kabriót, mert a tetővel nagyon meg lehet szívni és költséges a javítása. Ha ez nem tart vissza, és hajlandó vagy hobbiként tekinteni az autótartásra, és nagy a szerelem, akkor esetleg. De ha racionálisan szeretsz dönteni, akkor szerintem nem ez a te autód. 206-ból azt mondják, hogy az utolsó évjáratok jobbak voltak valamivel, a korai példányokkal több a probléma.
2021. febr. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a 206, pláne a CC semmilyen embernek, sehányadik autónak nem éri meg. Ha te nem értesz hozzá, akkor nem francia cabrio-t kell venni, hanem német/japán/koreai kisautót.
2021. febr. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Igazából nekem nem az a lényeg, hogy minél újabb és minél “menőbb” legyen, hanem csak az, hogy olyan legyen amivel A-ból B pontba eltudok jutni"


:D

Ezért veszel egy kabriolet-et... :D


Ha ezt a mondatot komolyan gondoltad, akkor a te autód a Suzuki Swift, Toyota Yaris, stb..


A Peugeot jó lesz arra, hogy sok szerelő ismerősöd legyen. Vannak köztük jó pasik is, szóval lehet megéri. :)


Nem egy jó konstrukció, szervizigényes szegényke. Ezt tükrözi az ára is.

2021. febr. 14. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!