Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fiat Punto 1.1 kocsi hűtőrends...

Csepregi21 kérdése:

Fiat Punto 1.1 kocsi hűtőrendszer probléma? Olyat produkál hogy feltöltöm max jelzésig, indítás után van fűtés is egy ideig, aztán nincs. Mikor leállítom a kiegyenlítőn a víz majdnem kupakig felszaladt.Termosztát cserélve.mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Indítás után kb 5 6 perc múlva indul a hűtőventillátor.

2021. febr. 14. 20:42
 1/7 anonim ***** válasza:

Levegős a rendszer, kikell légteleniteni és megnézni hogy ez miért van és azt is meg szüntetni.

De marha pech ha bele dolgozik a motor a hűtőrendszerbe.

2021. febr. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem értem ,miért is dolgozna bele a motor a hűtőrendszerbe?
2021. febr. 14. 22:10
 3/7 D. Brasco ***** válasza:
Talan mert hengerfejes....
2021. febr. 15. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hengerfejes.....valaki írna valamit infót erről hogy kicsit megértsem a dolgot.köszönöm
2021. febr. 15. 07:39
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha túlnyomás van a hűtőben, akkor nyomja ki a vizet. Ha leveszed óvatosan a hűtősapkát, enyhe szisszenéssel kell lejönnie.

Ha kinyomja a vizet, elmegy a fűtés, levegősödik, esélyes, hogy a hengerfejtömítésed régi, átlukadt.

Ki kell cserélni, utána jó lesz.

2021. febr. 15. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Erre gondoltam én is csak megerősítésre vártam. Szerencse hogy a tömítés és hengerfejcsavarok nem egy horror áron beszerezhetők, viszont akkor már a szívó és kipuff sor tömítéseit is cserélem. Annak idején a felícián megcsináltam magamnak azóta is kifogástalanul megy.
2021. febr. 15. 08:09
 7/7 A kérdező kommentje:
Jól emlékszem hogy a hengerfej csavarok lehúzási értéke a következő: megfelelő sorrendben 20Nm majd mégegyszer 30Nm utána minden csavar 2x 90°
2021. febr. 15. 08:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!