Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik autót választanátok/ven...

Melyik autót választanátok/vennétek?

Figyelt kérdés

Új autó vásárláson gondolkodunk barátnőmmel és igazából 2 autóra szűkült a választás.

Minél egyszerűbb autót szeretnénk, hisz 70%-ban városban lenne használva.

Opel Corsa F 1.2 75 ló sima szívó 3 henger

Fiat Tipo 1.4 95 ló szintén sima szívó


A Corsa jobban tetszik mint kívül, mint belül, illetve sokkal vonzóbbak az extrák, viszont az a 75 ló illetve 3 henger eléggé rémiszt.

Vélemények?

4.2 körül nézegettük őket, és 4.4-nél többet nem szánnánk autóra.



2021. febr. 16. 20:32
 1/9 anonim ***** válasza:
54%
Ha muszáj ebből a kettőből választani akkor az Opel. Megbízhatóbb, kiforottabb technika, mint a Fiat.
2021. febr. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%
Opel
2021. febr. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%
Corsa
2021. febr. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

Opel.

De én annak az újkori árából, vagy még valamivel kevesebbért inkább vennék egy keveset futott, jó állapotú VW-t.

2021. febr. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem kell turbos auto.
2021. febr. 16. 22:58
 6/9 anonim ***** válasza:
47%

Fogalmam nincs mit vennék most. Opelről, fiatról semmi jó nem hallottam.

Kolléganő az újonnan vett puntójáról: "nem tudom mit csinálok ezzel a xarral ha lejár róla a garancia"

Le is cserélte.

Opelről ismerős: 4 éves autó zabálta neki az olajat. Autópályán olajnyomás lámpa. Továbbment az első kútig. Motor kuka.

Mások is panazkodtak. Szivárgó szimeringek, vízpumpa.

Szerelőt kérdezz.

2021. febr. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyszerűt akarsz, miért ennyire újat nézegettek? Ma már nem gyártanak egyszerűt sajnos... Persze meg kell felelni a normáknak, de attól még ezek a motrok túl hamar meghalnak és akkor még többet kell gyártani, szóval ördögszekér, amiben a gyártók járnak jól. Ez a két autó közül én is a Corsára szavaznék, de talán el lehet gondolkodni egy régebbi, de jó állapotú autón is a 2000-es évekből, amelyik tényleg nagyon egyszerű, minimális extrával és hibaforrással és a maradék pénzzel pedig sok évig jó állapotban lehet tartani.
2021. febr. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Helyesbítés: Peugeot Corsa
2021. febr. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
7. De mi lesz pár év múlva, előbb utóbb a 2000-es évek autói is megadják a magukat, más nem az anyagfáradás miatt. Utána így is-úgy is rá leszünk kényszerítve a mai szutykokra.
2021. okt. 28. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!