Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Töltőállomás/üzemanyagfüggő...

Töltőállomás/üzemanyagfüggő is lehet, hogy ritkán dadog-e a motor vagy sosem?

Figyelt kérdés

15 évig vezettem egy Fabia 1.4 MPI Juniort, amíg totálkárra nem törték. A MOL benzinnél a lambda szonda mindig égett, szerelő sem tudta megoldani. (új, másik skodából betett, érintkezők teljes áttisztítása) Az OMV, Shell, Agip esetén kialudt.

Most Mitsubishi Colt van, és az OMV üzemanyagnál ritkán dadogott egy kicsit minden összefüggés nélkül, ad-hoc. A MOL üzemanyagnál 400 km alapján egyszer sem. A következő két napban mennem kell 600 km-t vegyesen, kíváncsi vagyok előjön-e a kellemetlenség.



2021. febr. 17. 11:43
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Talán van valami apró rejtett hibája az autódnak ami specifikusan pont a MOL üzemanyagával jön elő.

Én jórészt MOL kúton tankolok (az esik útba), de soha semmi probléma nem volt még vele nekem.

2021. febr. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tapasztalat: nincs semmi dadogás, de észrevehetően hangosabb a motor. Még jobban is megy. Pedig, hogy tizenéven át én mennyire utáltam a MOL-t! Mondjuk a motorzaj miatt kipróbálok más kutakat is, ha vidéken ürül a tank legalább félig.
2021. febr. 20. 00:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!