Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért nem szeretek vezetni?...

Miért nem szeretek vezetni? Annyira szerettem és vártam hogy mindig én vezessek de az utóbbi időben egyszerűen nem akarok. Párom is mindig mondja de valahogy nem tudom rávenni magam csak nagyon ritkán a vezetésre. Fogalmam nincs hogy miért van ez.

Figyelt kérdés
Kinek volt már ilyen?

2021. febr. 6. 14:43
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Egyetlen tevékenység sincs a Földön, amit mindenki élvezne, szóval nem tudom, hogy ez miért ekkora meglepetés. Neked talán meglepetés, de mi ezzel nem tudunk mit kezdeni. Mi a kérdés? Hogy miért van ez? Ugyanazért, amiért én nem szeretem a focit, vagy a szomszéd Pista nem szeret fát vágni. Mert nem szerethet valamit mindenki. Szerintem ezen nincs sok tárgyalnivaló. Mindenki csinálja azt, amit szeret. Ha te nem szeretsz vezetni, ne vezess.
2021. febr. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nagyobb lett a forgalom,fronthatás,már nem bízik önmagában.Kar,derék stb fájdalmai vannak,ezért inkább nem vezet. Olyan gyógyszert kapott,aminek a mellékhatásai.ártalmasak a vezetésre. A tévében látott egy hasonló autót,amiben életét vesztette a sofőr.Így inkább nem vezet,mert fél,hogy ön is úgy jár. Tudja,hogy kicsit megkoptak a reflexei,csak még önmagának sem vallja be.
2021. febr. 8. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!