Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért gyúlhat ki a check...

Miért gyúlhat ki a check lámpa az autómon?

Figyelt kérdés

Opel astra f Caravan, 1994, X16SZ 52 kW.

Csak autópályán szokott kigyúlni pár másodperc erejéig, tapasztalataim szerint legtöbbször nagyobb terhelés nyomán (hágón felfele, folyamatos túlzott sebesség-fordulatszám tartáskor), de akkor sem mindig. Nem érzek semmi változást olyankor, sem a műszerfalon (túlmelegedés, vagy egyéb lámpa kigyúlása), sem motorikusan. Olyan, mintha szólni akarna, hogy heló, öreg vagyok én ehhez, majd egy kicsit végy vissza a tempóból! Már lassan 2 éves jelenség, eddig nem okozott bajt, legalább is bármi egyéb javítása után sem oldódott meg ez. Esetleg ha valakinek hasonló tapasztalatai, tippjei, megoldása van, szívesen hallgatom! Remélem nem komoly és főleg nem egy lassan forró probléma kezdődik. Köszönöm előre is a válaszokat! (U.i hagyományos módszerrel nem tudtam kiolvasni a hibát, úgy tűnik, nem menti el)



2021. febr. 18. 23:09
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Érdekes és izgalmas történet volt :)) Köszönöm a tippet, egy próbát megér! Remélem amennyire rondán néz ki, épp oly könnyen ki fog jönni a helyéről az a lambda-szonda és ha nem válik be a foszforsav, hát veszek egy új szondát, üsse kő.
2021. febr. 22. 18:31
 12/12 anonim ***** válasza:
majd mondd el tényleg a fos szonda volt-e a ludas
2021. febr. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!