Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vegyek még téligumit?

Vegyek még téligumit?

Figyelt kérdés
Jövőhéten veszek autót nyárigumival, szerintetek kell még téligumi? vagy elég lesz ősszel?
2021. febr. 19. 19:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Előbb-utóbb úgy is jól jön majd, szóval ha van rá lehetőséged, vedd meg már most inkább szerintem.
2021. febr. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Amennyiben tervezed hasznalni marcius előtt kéne szerintem. Jön egy havaseső aztan mehet a para, meg jobb esetben a tötymörgés különben. Aztan jövőre meg pont jo lesz az!
2021. febr. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Még simán lehet egy kis hó áprilisig.

Ha azon a pár havas napon tudod nélkülözni az autót, akkor végülis elég a nyári.

2021. febr. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
87%
Akár alku tárgya is lehet, hogy adjanak hozzá egy garnitúrát.
2021. febr. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél hozzá mert még lehetnek mínuszok, és nedves csúszós utak. Áprilisban is lehet még havazás, bár ritka de nem olyan rég volt már ilyen és úgy hogy reggel +5 fok volt amikor elmentem dolgozni 12:00 kor 0 és-1 fok körül volt és szakadt a hó volt vagy 2-3 cm vastag legalább és az autómon nyári gumi, az összes téli vacak jégoldó, seprű minden elvolt már téve a garázsba és úgy kellett a portán kölcsön kérnem egy seprűt hogy legyen mivel letakarítani az autómról a havat, aztán elindulni is alig tudtam a nyári gumival, hazafelé menet meg szó szerint paráztam hogy nehogy megcsússzak, még szerencse hogy nem mentem messzire.

Én azóta április közepéig téli gumit használok főleg hogy 2 éve úgy dolgozok hogy hajnali 5 kor indulok és este 7 körül érek haza.


Meg azért is vegyél téligumit mert lesz tél jövőre is, sőt október végén szükséged lehet téli gumikra és inkább vedd meg most talán olcsóbb is, mint várj vele addig.

2021. febr. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem erre a télre már felesleges.
2021. febr. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell, jövőhéttől kemény felmelegedés jön, még jobb is lesz a nyári.
2021. febr. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem is az a kérdés hogy vegyek-e, hanem az hogy lecseréltessem-e még télire.
2021. febr. 19. 20:25
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Valószínű, hogy az a nyári gumi is vacak lesz az autón, ha használtat veszel.

Ha újat, akkor persze nem, de mindkét esetben megéri rögtön 4evszakos gumit venni rá.


Persze, ha 300 lóerős sportkocsi, akkor vegyél rá inkább egy rendes téli szettet is. Pilot sport-ot vagy ilyesmit.

2021. febr. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Napra pontosan 3 éve vettem át a mostani autómat, gyárilag nyári gumikkal.

Én nem vettem ilyenkor már, csak következő ősszel. De nem megoldhatatlan az életem, hogy pár napra leteszem az autót ha mégis téliesre fordulna még az időjárás.

Jövő héten 18 fok is lehet. Ez persze nem garancia semmire, tavaly március 25-én esett le nálunk 20 cm hó.

2021. febr. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!