Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Dizel autómba erősebb lenne a...

Dizel autómba erősebb lenne a motor az alábbi optimálások után ?

Figyelt kérdés

Jelenleg egy Audi A4 1997es évjáratú 1.9TDi afn motorkodú autót hajtok,ami gyári 110ló.Meg vagyok elégedve vele,viszont még sem az igazi.

Mivel,van egy skoda superb 2.5tdi v6 (163lovas) igy arra gondoltam abból kivenném első sorban a turbót akkor az passzolna az audiba ?

Esetleg ,ha plusz a turbo mellé raknám még az adagolót is meg azokat az izzitókat esetleg nőhet a teljesitmény az audiban ???

Normális válaszonat esetleg megoldásokat szeretnék kapni. Ez csak gondolat nem akkarok tuning ként plusz 100lóerőket csak szimplán egy gondolat.

Egyébként szerelőm csinálná de tőlle nem tudom megkérdezni.


2021. febr. 20. 10:22
 1/10 anonim ***** válasza:
96%

Ne haragudj, de erre a kérdésre nem lehet normális választ adni. Ez úgy hangzik, mint ha valami 8 éves kisgyerek ábrándozna (és a helyesírás is ezt sugallja).


"szerelőm csinálná de tőlle nem tudom megkérdezni" Miért ne tudnád? Mi tart vissza? Ja az, hogy nincs semmilyen szerelő, te akarsz kókányolni, ezért írsz mindent E/1-ben.

2021. febr. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem ábrándozok,egy buta öklet volt szimplán.
2021. febr. 20. 10:35
 3/10 A kérdező kommentje:
Mert elutazott és nem lessz elérhető csak a jövőhónap elejében.
2021. febr. 20. 10:35
 4/10 A kérdező kommentje:
Maga a turbó cseréje kezdeményezheti a teljesitmény övekedést vagy nem ??
2021. febr. 20. 10:36
 5/10 anonim ***** válasza:
77%
Nem.
2021. febr. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
1.9 tádé ódi + tuning és ne legyünk előítéletesek
2021. febr. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
6os ezt nem igazán értem .
2021. febr. 20. 10:47
 8/10 A kérdező kommentje:
Szóval akkor hiába tetetem át a turbót meg pár apróságot a nagyobb motoról a kisebbre. Semmiképpen nem fog nőni a teljesitménye az aufónak ?!
2021. febr. 20. 10:48
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Hathengeres motorról akarod levenni az adagolót egy négyhengeresre? Mi köze az izzításnak a teljesítményhez? Szerintem te nagyon távol állsz attól, hogy átlásd a dolgok működését. Alapból egy nagyobb turbótól nem lesz feltétlenül erősebb, ahhoz egy olyan motorvezérlő kell, ami le is tudja ezt kezelni. De ezen kívül is millió egy dolgot kell megtervezni, hogy ne szálljon el az utca végén. Ezt egy mezei szerelő nem fogja neked megcsinálni. Inkább keress fel egy megbízható chiptuningost a környékeden, aki garanciát tud vállalni a munkájára, és ő elmondja hogy mit lehetne mennyiből.
2021. febr. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
53%
Inkább a helyesírási szótárat nézegesd....
2021. febr. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!