Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nem tudom vissza nyomni az...

Nem tudom vissza nyomni az opel meriva fék munka hengert. Miért?

Figyelt kérdés
Van egy 1.6 benzines opel merivám, elől hátul tárcsa fékes.a hátsó fék betétet szerettem volna kicserélni, de sajnos csak félig tudtam benyomni az egyik fék munkahengert, tudom hogy nyomni és tekerni kell ,ezzel nincs is probléma de félúton megállt nem.ment beljebb. A másik az teljesen rendben volt. Mi lehet az oka hogy csak félig ment be ?

2021. febr. 22. 07:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Fékfolyadék tartály tetejét levetted? Ha szükséges szívj le belőle.
2021. febr. 22. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen,levettem a tartály tetejét
2021. febr. 22. 09:13
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Be van rozsdásodva a dugattyú körben és az megakasztja.
2021. febr. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Beviz Elek ***** válasza:
100%

Nekem egyszer a tömítést begyűrte és amiatt akadt meg, ezt ugye nem is látni ameddig nem szeded szét.


Egy munkahenger szétszedése nem rakéta tudomány, legalább a fékfolyadékot is kicseréled benne.

2021. febr. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én is a tömítésekre gyanakszom úgy hogy vagy csere vagy szétszedés lessz 😁
2021. febr. 22. 12:20
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az oldotta meg, hogy kitekertem a munkahengert annyira, hogy levegőt kapjon. Aztán simán ment visszatekerve ahogy kell. Ez volt 3 éve. Persze légteleníteni kellett, mert levegős lett.

Azóta is hibátlan. Nem folyik meg semmi ilyen, műszakin is hiba nélkül átment.

2021. febr. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!