Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autót milyet vegyek 5-6...

Első autót milyet vegyek 5-6 millió forint között? 18/f

Figyelt kérdés
2021. febr. 23. 18:42
1 2 3
 21/24 D. Brasco ***** válasza:
100%

En a dupla 1000-es motoros swiftet ajanlanam

Üdv 17/f mérnök/ügyvéd/orvos/vállalkozó

2021. febr. 24. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
0%

Mi kozotok van hozza , miert ne lehetne ennyi penze?

(Schobert Lara hihi)

Szoval en is se vennem ennyiert, ugyis kell ra kolteni majd ha hasznaltan veszed.

Egy jo toyotat vennek

2021. febr. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

#22 talán abból, h9gy említette hogy diákmunkából van... Ennyi idősen, ha minden alkalmat megragadott volna, akkor se keresett volna ennyit.

Ha a szüleitől kapott volna ennyit, az akkor sem az övé lenne. Egyébként célzott rá az egyik válaszoló is, hogy ha a szülő ilyen értékű autót akar adni a kölöknek, akkor nem reális hogy a kezébe nyomja a pénzt hogy:"nesze xaros, hozzá' magadnak a bótból 5-6 misiért egy kocsit"...

Az is mutatja hogy egy troll, hogy milliókra kerekít. Szerintem egy átlag embernek, főleg olyannak aki diákmunkából spórolta össze, annak nagyon nem mindegy hogy 5 vagy 6 milka..

2021. márc. 1. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
81%

Ez így igaz....

Én külföldön dolgozok, hely, idő és munka alapján 700 000-1 000 000 közt keresek.

Nem kell házat sem fenntartani. Asszony is megkeresi a maga 240 000 forintját..


De valahogy, 6 millióért, nem vennék autót...

Nagyon maximum 3. De egyenlőre amíg jó az autmó és nem azzal megyek kifele, addig nem is terveztem lecserélni.


Kicsit erősnek tűnik ez...


Konkrétan abbol fél házat tudsz venni kb vidéken.

2021. márc. 1. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!