Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen összkerekes benzines...

Milyen összkerekes benzines fiatal autót tudtok 6millió alatt?

Figyelt kérdés

Első autónak keresek összkerekes kompakt, de sportos autót. Örülnék ha 7 liter vagy az alatt lenne a fogyasztása, 2013nál régebbit nem szeretnék.

Benzinesnek kell lennie.

6millió forintot tudok kb rászánni.

Audi a3 és a4 quattrokat néztem eddig, valakinek van jobb ötlete?



2018. dec. 20. 18:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Kérdésem van:

7 liter hol? Pályán vagy városban?

Mert egyik sem túl mérvadó, hogy 7 vagy 9 liter.

700 ft különbség, 6 millió környékén?

Összkerék 3 okból van : teljesítmény kompenzáció miatt, felhasználási mód (terep, vagy egyéb) miatt, illetve opcionalitás.


Nincs 110 lóerős 1.6 szívóbenzin 4x4, sportos kategóriában 7 liter városi fogyasztással.


(A justy felhasználási összkerék okkal született, mielőtt valaki belekötne).

2018. dec. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Összkerekes sportos benzines max. 7 liter fogyasztással? Menj el a Balatonhoz, hátha kifogsz egy aranyhalat. Az talán meg tudja oldani.
2018. dec. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
#2 ezen jót nevettem🤣🤣🤣
2018. dec. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 veterán vas ***** válasza:

A Kérdező által felsorolt elvárások, egy ismeretlen tipusú, sci-fi kategóriába tartozó személygépjárműre

utalnak. ;)

2018. dec. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Őszintén, Magyarországon, minek kell összkerék? Se tél, se kanyargós út, legalábbis olyan, ami nem szar, nem jellemző.

Ha sportos autót akarsz, akkor vegyél hátsókerekest.

7 liter? ugyan

2018. dec. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 D. Brasco ***** válasza:
Ilyen auto se 6milka alatt se felette nincs....ugyanis amilyet te keresel olyat még nem gyartottak
2018. dec. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Koszi mindenkinek, bar bunkonak nem kellene lenni:)

Latom felmerult, hogy minek osszkerek? Azert mert frissen epulo lakoparkban lakom ahol a hazhoz egy merdek utca vezet fel ami ha telen (mint most) lefagy, akkor b..hatod hogy hazajossz autoval, lent hagyhatod valahol a foldut szelen a susnyas mellett es talan reggelre meg ott lesz, ha pedig nem akkor meg vidd a gyerekeket gyalod oviba.

Masik pedig, hogy eleg sok helyen utana jartam pl az audi A4 2 literes benzinmotoros modelljenek es olyan infokat talaltam, hogy 6 es 7 liter kozt eszik ugyhogy nem kell itt idiota foldonkivulinek nezni engem, mert ezeket az adatokat sem a kisujjambol szoptam ki. Most, hogy mindenre valaszoltam johetnek a normalis emberek normalis kommentjei :) koszi!

2018. dec. 21. 00:34
 8/12 A kérdező kommentje:
(Kiegeszitenem az elso kommentelo kedveert) 7 literes fogyasztas vegyesen. Mondjuk, hogy 6liter orszaguton es 8 liter varosban.
2018. dec. 21. 00:38
 9/12 D. Brasco ***** válasza:
Most egészítgetheted a kérdésedet,a lényeget akkor sem sikerült felfognod,hogy olyan 2,literes benzines motorral szerelt összkerekes auto nincs ami atlag 7litert fog fogyasztani!Max laboratoriumi körülmények között.....az meg mont tudjuk nem túl életszerű!
2018. dec. 21. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Sose fog ennyit enni, volt összekerekes 1.8as audim. Az is 10et evett.

Amugy ha nem megy fel az elsokerekes akkor az osszekerekes sem fog.

2018. dec. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!