Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót vegyek,1.6...

Milyen autót vegyek,1.6 millió ig?

Figyelt kérdés

Autó vásárlás előtt állok.Mit ajánlotok?A keretem +/-1.6 millió Igények:

1.benzines

2.legyen viszonylag jó futóműve,ami jól tartja a kanyarokat

3.legyen megbízható

4. Átlagos fogyasztása max 7.5l/100km legyen

5.80kw feletti legyen Kérem olyan

6.évjárat +2009

autókat írjatok ami ebben az árban még található 180ezer km tájékán.



2021. febr. 4. 23:14
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
26%

Hyundai i20

Honda accord/civic

Opel astra h

Suzuki swift

2021. febr. 5. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim válasza:
22%

Audi A3?

Mazda 3?

Skoda (?)

2021. febr. 5. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
60%
A 6-os pontot engedd el, 1 misiből vegyél egy w220-at, a maradékot meg tedd félre, ha költeni kell rá. Legalább egy mai 10-15 milliós autó szinjén fogod magad érezni benne. Valószínűleg kell rá költeni, de a fiatalabb alapból sokkal drágább és nagy az értékvesztés. Ezek már nem lesznek olcsóbbak.
2021. febr. 5. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
57%

Én nem ragaszkodnék ennyire az évjárathoz.

Attól, hogy valami régebbi még lehet, hogy jó gazdája volt az autónak így az állapot jobb.


Ha semmi preferenciád nincs márka ügyben, akkor szerintem jó választás lehet Skoda Octavia, Ford Mondeo, Mazda6

Toyota Avensis


Az előttem szóló W220 as merci ajánlata nem egy rossz autó ugyan,sőt... de lehet belőle venni nagyon rosszat és akkor pénztemető... Bár ez mindennel így van, csak prémium márkánál fenntartani is drágább.

2021. febr. 5. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:

#1 hyundai i20 kicsi,honda civic 8g nek torziós futóműve van,Opel szóba se jöhet,swift sajnos kicsi


#2 škoda nem is volna rossz,én a fábiákat néztem de a Tsi motorokkal szoktak gondok lenni.Szívó motorból van 3 választás 1.2 htp ,1.4 16v,1.6 16v több féle teljesítménnyel.No mármost az 1.6 és az 1.2(ebben nem vagyok biztos) láncos vezérlésű amit mondjuk meg őszintén a VW nem tud rendes láncvezérlésű motort csinálni.Az 1.4 16v pedig a legjobb motor amit lehet kapni fábiába de,sok bejegyzést tanáltam fórumokban hogy a motor csörgő hangot adott ki(motor csere lett a vége),a márkaszervizben sem foglalkoztak vele és nemtudták megálapítani, hogy mi lehet az.Ez valamelyiknél előjön valamelyiknél pedig nem.


#3 nem a konfort érdekel,ha az érdekelne akkor kibékülnék a dízellel és 1 es superb 1.9pdtdi vennék.A másik pedig az higy az alkatrészeknek még megvan a saját áruk.Egyenlőre nem projekt autót akarok venni hanem napi használósat.

2021. febr. 5. 01:13
 6/34 anonim ***** válasza:
55%

Értem, igaz ahhoz azért legalább egy kicsi megszállottság is kell.

Diesellel mi a baj? Az 1.9 pdtdi már már legendás motor, alig fogyaszt és jól is megy. Csak ott is félre kell tenni a vételárból, ha véletlenül cserélni kell a pd elemeket. És ha így van, költeni kell rá, azt seszabad nagy veszteségként felfogni, mert az újsuzukis jóember 100% biztossággal szór ki ennél sokkal nagyobb pénzt az értékvesztésre...

2021. febr. 5. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
Értem-értem,de 80% ban napi max 30-40km teszek meg.Reggel be a városba 12km,városban még szaladgálok aztán este haza megint 12km.
2021. febr. 5. 01:36
 8/34 anonim ***** válasza:
24%

Legyen erősebb benzines, sportos, de ne egyen sokat...


Egyébként Golf V

2021. febr. 5. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem picit sok az elvárás ennyiért, kompromisszumok kellenének
2021. febr. 5. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
0%
Én Renault Fluence-t, Dacia Logant néznék ilyen paraméterekkel
2021. febr. 5. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!