Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik 1es bmw-t vegyem?

Melyik 1es bmw-t vegyem?

Figyelt kérdés

A kerdes adott: 1,4-1,5 millio a keret az autora, mellette marad meg 500k felreteve.

Vegre megtudom venni, de igazabol nem tudom melyik motorral kellene, nem igazan ertek hozza. Nem szeretnek szaguldozni, gyorsulni, kupolni, dolgozni szeretnek jarni vele, illetve hetvegente kicsit nagyobb tavolsagra. Ebbol az arbol 2004-2005os evjarat lenne a jo szerintem.

(Mindenkeppen ezt veszem, szoval aki zsigerbol leszolja a bmw-t, kerem ne irjon, mert figyelmen kivul hagyom) Tisztaban vagyok azzal, hogy egy swift, vagy egy civic sose megy tonkre, am olyan autot szeretnek amibe szivesen ulok be, es nekem ez tetszik.

Koszonom!


2021. febr. 23. 21:40
 1/5 anonim ***** válasza:
biztos, hogy 1-es bmw-re gondoltál?
2021. febr. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A "BMW-zés" nem az egyes BMW-nél kezdődik :D. Pláne nem ezeknél a 2004-2005 ös ótvar első generációs egyeseknél.


Semmi nincs meg benne, amiért BMW-t akar venni egy normális ember. Annyit tud, hogy BMW logó van a kormányon, meg az elején. És pont ezér veszi a sok villogni vágyó ember. Akár egy Opel logó is lehetne rajta, akkor már nem lenne ilyen népszerű gondolom.

Nem kényelmes. Nem sportos. Nem megy. Cserébe elromlik. Ronda mint egy vonatbaleset. Csak BMW, és olcsó. Ennyit tud.


Szóval komolyan nem értem, mit látsz benne, amiért neked annyira ilyen kell.

Illetve el tudom képzelni. Adott 1,5 millió forint, amiből BMW tulajdonos akarsz lenni (gondolom derogál egy Ford Fiesta, vagy egy Opel Corsa). Ez még a legolcsóbb, ami nem a rommá rugdalt E46-ok közé tartozik, úgyhogy ilyet veszel.


És a legjobb a végén... A "nekem ez tetszik". Nem. Ne csapd be magad :D. Neked nem ez tetszik. Sokan ezzel nyugtatják magukat. Nem. Erre van pénzed. Ami nem egyenlő a "nekem ez tetszikkel". Attól még tetszhet. De nem azért veszed ezt, mert neked ez kell. Ezt tudod megengedni.


Tudod mikor mondod egy autóra, hogy azért veszed, mert neked az tetszik? Amikor vehetnél 3 szor annyiért is autót, de mégsem azt választod.

Eléd rakok egy E92 M3-at meg egy 2004-es 118d-t. Akkor hiszem el, hogy neked ez tetszik, ha az egyest választanád...

2021. febr. 25. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Jajj de imadom akik nyulkalnak a bukszamban. :D

Biztos tudod milyen anyagi helyzetben vagyok, biztos azt is tudod, hogy az utolso fillerem is autora szeretnem kolteni.

Ulj csak vissza a koszos swiftedbe, es ne a zinterneten eldd ki magad, amikor felteszek egy kerdest.

Nem eletmod tanacsadast kertem, de orulok, hogy ismeretlenul okoskodsz. :D

2021. márc. 1. 10:23
 4/5 A kérdező kommentje:
Amugy delutan megyunk egy 2008as a4ert, ugyhogy mar ertelmetlen a kerdes.
2021. márc. 1. 10:24
 5/5 anonim ***** válasza:

Érdekes. Egy hete még az 1-es BMW volt, amire azt mondtad, hogy "ez tetszik, senki ne magyarázza meg". Most meg A4 tetszik? :D


Ezzel igazoltad azt, amit leírtam. Neked nem ezek tetszenek, gondolom RS Audikról, meg AMG mercikről, meg M-es BMWkről álmodozol. Arra elhiszem hogy az tetszik. Van egy kereted, (másfél misi) ott válogatsz a német márkák között. Valami kell, ami nem Suzuki, amivel lehet villantani. De szó sincs arról, hogy neked ez tetszik. Ezt tudod megengedni magadnak. Nem tudom miért nem lehet ezt beismerni, legalább saját magadnak.


Nekem is német autóm van, a 3 "nagy" márka közül. 2008-asnál fiatalabb. Tudom, nem hiszed el. Tudom, csak neked lehet ilyen. Én tuti Suzukit hajtok... Mindegy is.


De azért örülök, hogy vissza jöttél közölni, hogy neked bizony A4-ed lesz. Többen kérdezték :DD

2021. márc. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!