Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ilyet csak a profi sofőrök...

Ilyet csak a profi sofőrök tudnak csinálni?

Figyelt kérdés

Imádok ilyesmi videókat nézni és nő létemre Giorgi Tevzadze a példaképem, mondjuk több dolog miatt, de a vezetési tudását is szívesen elfogadnám, mármint azt a magas szintet ahol tartott.:)


Szerintetek pl ebben a videóban lévő dolgokat csak nagyon profi sofőrök tudják megcsinálni? :

[link]


Magamról annyit hogy 25 éves vagyok 22 évesen szereztem jogsit, forgalmin elsőre átmentem, viszonylag rendben ment de közlekedésben inkább túl óvatos vagyok (persze néha lenyomom a gázt, de inkább óvatos vagyok)

Van egy bmwm de nem mertem még driftelni.. inkább építgetem, javítgatom, vigyázok rá és másoknak sem engedem meg hogy “úgy” vezessék.


Szóval van esélyem arra hogy valaha olyan szinten legyek mint ezek a sofőrök, vagy inkább ezt felejtsem el?


25/n



2021. febr. 27. 12:36
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Dudalni tud e mar az a szar?
2021. febr. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Keress egy pályát a közeledben és ott gyakorolgass, ahol senkit nem veszélyeztetsz, magadat se.
2021. febr. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy vezetgetsz a közúton, nem fogsz soha megtanulni driftelni.

Ha ez a célod, akkor venni/építeni kell egy driftautót és zárt pályán gyakorolni.

2021. febr. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy ilyen autóval nem nehéz driftelni, kikapcsolod az elektronikát azt cső.


Attól még nem profi sofőr, hogy vesz egy drága erős autót, és gyorsan megy, meg csapatja vele..

2021. febr. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

nem profi sofőr, de sokat kell gyakorolni, na meg persze sok pénz kell hozzá


nem lesz szép, amikor átlag jövedelemből kell megszerelni ezeket a bmw-ket...

ugyanis közlekedésre vannak kitalálva, horror alkatrész árakkal, és nem pedig driftre

2021. febr. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
azért egy m4 az nem átlag utcai autó... versenyautó jóformán
2021. febr. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Giorgi elsősorban iszonyúan vakmerő volt, és csak masodsorban vérprofi sofőr. Illetve Magyarországon hasonló vezetési stílussal 500 m után bilincsben vinnének el a zsaruk, keletebbre dzsungel törvénye van.
2021. febr. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
13%

Ne próbálgasd ezeket, mert én még nőt nem láttam, aki tudna vezetni, nemhogy magasabb szinten kezelni a járművet.

Az lesz a vége, hogy le fogod zúzni az autódat, kicsúszol, kisodródsz, esetleg meg is ölsz valakit, elég ha nézegeted a példaképeidet, Georgi Tevzadze, már rég halott, vagy volt az a halálos iramban gyerek, Paul Wolker, szintén felkapta a média, hogy az eszetlen vezetés közben otthagyta a fogát.

Videón nézegetni ok, de kérlek, kérlek ne akard te ezt próbálgatni, ha nem muszáj, inkább ne is lépj oda a gépednek.


A közlekedés az nagyon veszélyes üzem, elég egy apró hiba, hogy hatalmas baleset történjen, a baromkodást meg felejtsd el, nézd meg a totalcar Dr. Herpy műsorát...

Egy apró hiba, egy apró figyelmetlenség... És 5-10 évre börtönbe mész. Megéri-e a baromkodás közúton? Amivel jóeséllyel előbb utóbb az árokban kötsz ki, vagy az intenzíven, egyébként is...

2021. febr. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Te atya úr isten!


Ma már ezt is "drift"-nek nevezik?


Durván csökkent a színvonal...


A linkelt videóban óriási mennyiségű füsttel dolgozik (ezalatt természetesen nem a szándékos burnout-okra gondolok). Drift közben nem szabadna ennyinek lennie.


Egy másik videót megnézve, ahol Tevzadze egy e34-essel játszadozik, eléggé egyértelművé is teszi, hogy nem driftel. A baj az, hogy még csak powerslide-nak sem lehetne nevezni. Igazából ugyanolyan alja stílusban nyomja, mint Ámon Olivér (azt hiszem így hívják, javítsatok ki, ha tévedek).


Azaz kézifék-rántás hónaljig, erőteljes kuplung-rúgdosással. Undorító...

2021. máj. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

" Ne próbálgasd ezeket, mert én még nőt nem láttam, aki tudna vezetni, "


imádom a csávót xddxd

2021. máj. 15. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!