Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen megbízható használt...

Milyen megbízható használt autót vegyek 2021-ben?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy olyan autót, ami stabil és megbízható. Fontos, hogy ,,használt" legyen(2018-as évjárattól és kb max 30.000 kilométerrel). Olcsó legyen a fenntartás, és max 5.5 litert fogyasszon 100-on. Illetve max ilyen 8 milliót adok ki érte. Mit tudtok ajánlani? Én nézegettem és nekem a toyota chr a legmeggyőzőbb.

2021. febr. 27. 18:13
1 2
 11/15 Morzsi007 ***** válasza:
73%

A CHR keveset fogyaszt, de inkább városban, autópályán megnő a fogyasztás, meg nem egy erőgép. 8M-ból szerintem újat is kapsz belőle, ha erre vágysz. Ha sokat akarsz autózni, bejárni az országot stb én egy középkategóriásat vennék legalább, csak a kényelem miatt is, mivel most is japán autóm van, én egy 2018-as Mazda 6-ot választanék, benzinest, de ez nem fog 5,5L fogyasztani és Te nem Én vagyok.:) Mondjuk azt soha nem értettem, hogy aki 8M-ért vesz autót, az miért pont az üzemanyagon akar spórolni. (Lehet venni 6M-ért is autót, ami még tisztességes állapotban van, és marad 2M Ft) Alacsony fogyasztást szeretnél, ebből kiindulva kisebb motorral lesz szerelve, gyengébb autó, ez a vezetési élménynek oda rottyant.


Ennyiért azért bőven van választék, megbízható közép vagy felsőkategóriás dízelt válassz, ha tényleg sokat szeretnél utazni az keveset fog enni.

2021. márc. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
27%
suzuki swift
2021. márc. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%
Hagyjátok már abba ezt a ku*va Swiftezést... nagyon uncsi már. Már vagy 15 éve nagyon unalmas... sőt, mindig is unalmas volt.
2021. márc. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
51%
menj verd ki
2021. márc. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Még vannak megkíméltek ezek között is, jó konstrukciók, népszerű autók: G Astra, Skoda Fabia, Suzuki Swift, SX4 és Ignis, Renault Thalia.
2021. dec. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!