Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 1.9 pd tdi 500.000 kilométerrel?

1.9 pd tdi 500.000 kilométerrel?

Figyelt kérdés

Az autó csillog villog... Kívül belül.. De tényleg egy gombot nem találtam benne ami egy kicsit is meglenne kopva. Ismerem az előző tulaját (mármint az az előttit akitől most venném meg a jelenlegi tulaj kB 1000kilométert se ment vele) jobban szerette mint az asszonyt meg az anyját együtt véve 😅 kérdeztem közös ismerősöket is és mind azt mondta hogy az az autó volt a szeme fénye... a motorja iszonyat csendes és igen csak jól megy... Na de a kérdés hogy 500ezer az 500ezer akármennyire jó is, vagy megéri inkább egy őszinte 500ezreset venni mint egy visszatekert 250ezreset? Az autó egy Audi a4 B6


Köszönöm a válaszokat



2021. márc. 2. 22:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

8-as vagyok.

Egy kettős tömegű lendkerék, meg egy turbó csere is kb 300-400e. De lehet, hogy veszel egy autót 300e km-rel és két hét múlva ki kell benne cserélni, szóval én megvenném, ha ilyen az előélete. Nem Győrben van, mert ott tudok egy jó szerelőt, aki esetleg megnézi. Egyébként ő is 400e feletti km-rel vette a mostani autóját.

2021. márc. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Jesszusom, 1 milla 500 ezer km-es Passatra, nálunk Erdélyben 600 ezer forintnyi euróért kiváló állapotú 5.5 Passatot lehet venni.
2021. márc. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki mondja hogy mennyire jó az 1.9 pd és elmegy millió kilómétert is. Ez így is van, csak az autó nem egy motorból áll.
2021. ápr. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!