Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért akar mindenki kúpolni...

Miért akar mindenki kúpolni mikor Priussal vagyok?

Figyelt kérdés

Faternak egy P2-ese van.

Lassan 300e kmrel de hibátlan nekik városban meg szomszéd városok közti át totyogásra tökéletes.

Van hogy kölcsön kérem mert az enyém szervizben van.

Ha tehetem 94-re állitott tempomattal megyek mégis mindig a seggembe jönnek és előzgetni próbálnak mintha 70-el menő kamion lennék?!

Ennyire rossz a megitélése ennek a hibrid életnek?!



2021. márc. 2. 23:16
1 2
 1/12 D. Brasco ***** válasza:
64%

Gondolom ezt akarod hallani,úgyhogy tessék:ennyire rossz megitelese van a hibrid életnek.

Amugy meg 94-re allitott tempomat a valosagban gps szerint 90-et jelent vagy attol is kevesebbet,es mint tudjuk 105-ig nincs bírság országúton

2021. márc. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Gps szerint 94 nem óra szerint
2021. márc. 2. 23:38
 3/12 D. Brasco ***** válasza:
71%
Még akkor is maradt 11km/h különbség....
2021. márc. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%

Az országúti tempó manapság sokaknak 120-160 körül van.

Ezek kivétel nélkül fogalmatlan gyökerek, nem tudnak vezetni, nem tudják felémérni sem a távolságot sem a sebességet. De a körülöttük közlekedők reakciójának köszönhetpen viszonylag kevés balesetet okoznak, ezért kuurvajó sofőrnek gondolják magukat.

Nekem nem priusom van, mégis tolnak még 110-nél is.

2021. márc. 3. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, én ma utánfutóval mentem 70-el országúton, senki nem tolt le, sokan kúpoltak, de az benne van. Ne foglalkozz vele.
2021. márc. 3. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
95%

#5: ok, attól függ milyen úton mész, én jellemzően kanyargós dombos vidéken járok országúton, ahol még a forgalom is nagy, elég kevés helyzet van biztonságos előzésre. Ha ott megjelensz 70-el utánfutóval, folyamatosan sort fogsz vezetni, és a sorból mindig kiugranak előzni veszélyes szituációban is.

Ugyanez szokott történni a buszok mögött...

2021. márc. 3. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
80%
Valószínűleg azért, mert ahogy írtad is, totyogásra használod:D Az emberek nagy része nem szeret totyogni. 94-nél simán elmegy melletted mindenki, meg sem erőltetik magukat. Ezzel nem tolnak le, csak megelőznek. Persze te haladhatsz a saját szabályos kis tempódban, nincs is ezzel gond. Csak ne zavarjon, ha más megelőz.
2021. márc. 3. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha 110-zel mész, akkor is lesz aki a seggedbe mászik. Egyeseknek semmi nem elég, nem kell foglalkozni velük.
2021. márc. 3. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Megyek a francia autóval 105 körül és kielőz egy Ignis, az nekem is rosszul esik...
2021. márc. 3. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Országúton szerintem az emberek fele legalább 100-110-es tempót tart főleg ha egyenes/jól belátható a szakasz.Nincs a márkának semmi köze ehhez és ez nem kúpolás amúgy se
2021. márc. 3. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!