Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen arányban keverjen a...

Milyen arányban keverjen a régi benzint?

Figyelt kérdés
Örököltem egy 650es suzuki banditot (2008) ami már 4éve nem volt beindítva. Az akku sajnos használhatatlan, mert 12óra töltés után csak egyszer bírja beindítani a motort, így újjat kellett vennem. Kb 6liter benzin volt benne, amit le kellett engednem, mert be sem indult vele. Erősen sötétbarnás színe volt és üledékes. Új akkuval és új benzinnel azonnal indult és nagyon szépen ment. 6liter friss benzint töltöttem bele, de a régit sem akartam elpocsékolni, így később azt is hozzákevertem miuán leszűrtem belőle a salakot. Most kb fele-fele arányban van benne régi és új benzin, de nagyon nehezen indul, erőtlen és csúnya hangja van. Ezt a 12 liert mennyivel kellene keverjem, hogy jó legyen?

2021. márc. 7. 15:01
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Most merült fel bennem a gyanú, hogy ez egy unatkozó troll, mert ennyire hülye azért nem lehet valaki.
2021. márc. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ez egy troll, 100%.
2021. márc. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Örök rejtély, hogy valaki miért akarja magáról elhitetni, hogy ekkora ökör?

Ez talán jól esik neki? :)

2021. márc. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!