Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Chevrolet Aveo 1.2 kuplungja...

Pisti62 kérdése:

Chevrolet Aveo 1.2 kuplungja nagyon fent fog! Lehet ezen állitani, vagy kuplungcsere?

Figyelt kérdés

2021. márc. 8. 22:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
ha a kuplung nagyon fent fog az annaka ajele hogy a kuplungtárcsa erössen kopott
2021. márc. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm "anonim"! Ez azt jelenti csere? Mennyibe kerülhet a tárcsa cseréje és mennyi időt vehet igénybe? Van ebben már tapasztalatod?
2021. márc. 9. 01:18
 3/9 anonim ***** válasza:

ha tényleg eza gond, akkor is érdemes a teljes kuplungot cserélni a kinyomócapággyal együtt, mert a munkadíj a drága nem az alaktrész


Amugy ha még nem csúszik a kuplung nem kell cserélni


emelkedőn 3-4 esben ha full gázal felmész és a motor felpörög de az autó nem bír felmenni akkor már csere


ha 2 es be berakod kinyomod a kuplungot, és nagy gázt adsz és a benyomott kuplung esetén is elindul csere


ha ugy gondolod hogy haldoklika kuplung nézesd meg szerelővel, ő 1 perc alatt megmondja milyne állapotban van a kuplungod

2021. márc. 9. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 D. Brasco ***** válasza:
100%
Minek megvarni higy csússzon a kuplung?!?Egy kinlidas olyankor az autoval menni raadasul a komplett kuplungon kivul a lendkereket is haza lehet vele vágni.Ha mar nagyon fent fog ki kell cserelni azt jonapot.Webaruhazakban latod mennyi a szett ára,a munkadij meg minimum 30ezer.
2021. márc. 9. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ennyi marhaságot. Ha eddig középen fogott de már fent fog akkor leégett jó pár miliméter, ezért mondom h sokat guruljatok üresben ne vissza váltogassatok mert levenni aváltót legalább 2 óra vissza rakni 2 óra és akkor még hozzá se nyúlt. kereket levenni féltengelyt kihúzni motort felfüggeszteni bakokat ki, stb stb. a váltó a legrosszabb és drága is. Spórolj vele ne váltogass feleslegesen
2021. márc. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!A kuplung nem csúszik,a motor nem pörög túl!Van a közelben egy 10%-os emelkedő,ma el mentem kipróbálni!Visszakapcsoltam négybe,majd háromba amikor kellett és simán ment,gyorsult is az autó,de a motor nem pörgött jobban,mint kell!36 évig vezettem hivatásosan,meg érzem hamar a kuplung szagot,de erről szó sincs,csak nagyon fenn fog!Mégegyszer köszi!
2021. márc. 9. 19:15
 7/9 anonim ***** válasza:
milyen a kuplung szag? nem tudom eldönteni enyém égett motorolaj v kuplung szag-e
2021. márc. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Vidd el egy gyorsszervízbe pl qikfit, kérdezd meg őket mit javasolnak, kérj ár ajánlatot. Ez ingyenes. Ezt az ár ajánlatot felezd el és kB látod, hogy egy normál szervízben mennyibe kerülne.
2021. márc. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
"anonim",ma megnézettem a szerelővel akihez sok éve járok és azt mondja nem kell csinálni vele semmit,nincsen baja!Köszi a válaszokat!
2021. márc. 11. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!