Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 165 ezer kilometerrel auto?

165 ezer kilometerrel auto?

Figyelt kérdés

Egy 2015os skoda octavia 3 style valtozatot neztem ki magamnak 1.6tdi

Az lenne a kerdesem h a vasarlas utan milyen kopoalkatreszek esetleg kotelezo alkatreszfrissitesek varnanak ram?plusz ar ertek aranyban az auto

Tudom h nem kilometert veszunk hanem allapotot...

Itt az auto:

[link]



2021. márc. 9. 08:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt így elég nehéz eldonteni hogy miket kell cserélni. Első tulajos ill vezetett szervizkönyves az auto ami jó jel. Amit lehet hogy cserélni kell: fektarcsa, fekbetét, kuplung, kettostomegu, gumi, stb. Érdeklődni kell hogy mik lettek mostanában cserélve ill milyen állapotban van.
2021. márc. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Komplett fekek lettek cserelve azr irja alul szlovakul az mar jo jel
2021. márc. 9. 09:30
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Megnézed a szervízkönyvét, nagyon mást nem tehetsz, meg egy hozzáértővel az állapotát. Képek alapján nem néz ki rosszul
2021. márc. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj meg beszélni a tulajjal. Illetve egy allapotfelmeresre elvinni.
2021. márc. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Állapot felmeres nelkul semmilyen autot nem vennek

Biztos ami biztos

Koszi a valaszokat

2021. márc. 9. 10:47
 6/9 D. Brasco ***** válasza:
Akkor meg ha tetszik vidd el atvizsgalasra.....a km allastol meg nem lennek megijedve a helyedben.Raadasul dizel,es ha mondjuk autopalyan raktak bele ezt a 165-öt akkor meg főleg nem foglalkoznek vele.
2021. márc. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A képek alapján egy igazán szép állapotúnak tűnik. Ha megvan a szervízkönyve, akkor érdemes lehet megvásárolni. A 165 000 km-től nem kell félni, az "csak" évi 33 000 km, ami nem sok. Nekünk is Octaviánk van, 2018/1; 161 000 km, szintén 1.6 CR TDI (77 kW). Semmilyen jellegű probléma nincs vele, tökéletes állapotú.

A szervízről: Amivel érdemes számolni: vezérléscsere (c.a. 180 000 km-nél ajánlott); egyes tulajdonosok szerint a vízpumpa szokott hibás lenni.

2021. márc. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez azért nagyon autó :D Ennyi km nem sok neki, képek alapján szimpatikus de mindenképp átvizsgálás után döntenék.
2021. márc. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Állapotot veszünk nem km-t

Alap hogy ha megvételre kerül vezérlés olaj , összes szűrő , az olajteknőben lévő szűrő is . Plusz a porlasztók be vizsgálása mivel az a lelke a közös nyomócsöves commonrail dízel motoroknak azaz a crtdi motornak .

Én most vettem egy 194 ezeret futott 2014-es szinten harmadik szériás Octaviát csak a legnagyobb dízel motorral azaz a 184 lóerős 2.0crtdi motoros rs-t ezeket mind meg csináltam rajta és kész . Én a 116 lóerős 1.6crtdi-t kicsinek találtam a kombi kasznihoz így emiatt is akartam a 2.0 crtdi-t és akkor már ne 140 lóerő legyen , ha nem sokkal drágábban sokkal jobb felszereltségben itt volt az rs

2021. márc. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!