Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit árulnak egy bútorboltban...

Mit árulnak egy bútorboltban hogy vasárnap kora reggel órákat állnak sorba kilométer hosszan?

Figyelt kérdés

8:40-kor már kilométeres sor állt a soroksári IKEA előtt


[link]



Tessék mondani: milyen, az élethez abszolút nélkülözhetetlen dolgot adnak ott, hogy egymást kell taposni érte vasárnap reggel?


2021. márc. 7. 14:08
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
84%
Azért van ez a hosszú sor, mert nem engedik be őket egyszerre, illetve fontos (lenne) a távolságtartás is.
2021. márc. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
34%
Az ikeában kaja is van és elvileg finom! Lehet nem volt kedvük főzni 😂
2021. márc. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

"mert nem engedik be őket egyszerre,"



ühüm. és mit keres bárki is vasárnap reggel NYITÁS ELŐTT egy bútorboltnál? mi olyan elképesztően fontos dolgot lehet ott kapni?


Elemi fontosságú így vasárnap egy új szekrénysor otthon? Mert anélkül élni se lehet tovább.

2021. márc. 7. 14:15
 4/20 anonim ***** válasza:
68%
Lehet hogy árulnak wc papírt is.
2021. márc. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
69%

3

Mert mindenki azt gondolja, hogy nyitás előtt senki sem lesz ott. Persze mindenki más ugyanezt gondolja.

2021. márc. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

ja igen, az kelleni fog.

meg konzervet is venni kell raklapszámra hátha kell az még.

2021. márc. 7. 14:17
 7/20 anonim válasza:
75%
Azt azért jobb ha tudod, hogy akik emiatt hisztériáznak minden felületen, azok tevékenysége sem sokkal építőjellegűbb.
2021. márc. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
49%

Ma kábé az 5. kérdés ugyanerről.... :-D :-D


Tényleg nem látod az összefüggést???

2021. márc. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
44%

8

Élvezik a provokációt.

2021. márc. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
25%
Neked mi közöd hozzá kérdező, hogy ki minek állott, ki mit akar venni? Képzeld fugáért én is mentem pénteken az obiba, mert az egy nagy tudású puhos .... kijelentette ,hogy jövő héten minden bezár! Nem kellene a népet hülyíteni, a gazdaságot gallyra vágni és nem lenne ez. Nekem ne gyere az intenzívvel, meg a lélegeztetőgéppel, mert tudom: sajnos vannak rajta. De 1 év alatt a covidoson kívűl, kb mindenki megdögölhet....
2021. márc. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!