Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Sosem fogok megtanulni vezetni...

Sosem fogok megtanulni vezetni. Érezte már ezt valaki?

Figyelt kérdés
Most kezdtem tanulni a KRESZ-t online. Ki vagyok készülve, mennyi mindenre kell majd figyelni, rengeteg apró részlet. Lehet, hogy valaki teljesen alkalmatlan arra, hogy megtanulja?
2021. márc. 9. 19:42
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Már most félek előre, hogy balesetet fogok szenvedni, mert nem teszem ki az indexet vagy nem veszem észre, hogy jön gyalogos vagy egy másik autó...
2021. márc. 9. 19:43
 2/15 A kérdező kommentje:
A folyamatos váltogatásról nem is beszélve, amit majd “érezni kell”, 3-4-5-6 dologra figyelni egyszerre.
2021. márc. 9. 19:44
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Túlreagálod. Felesleges
2021. márc. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem, nem és nem. Ilyen hozzáállással nem!!!

Igenis ügyes vagy, meg tudod csinálni. Az elején kicsit nehézkes lesz, de te ügyes vagy! Senki sem úgy született, hogy egyből tudott vezetni, ahogy én sem. A negatív hozzáállást pedig hanyagold!


Sok sikert! Én hiszek benned.:)

2021. márc. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
62%

Amikor az ötödik sikertelen forgalmi vizsgán után PÁV vizsgára küldtek, akkor volt ilyen érzésem. De aztán csak meglett a jogsi. :D

Nem kell idegeskedni.

2021. márc. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Az elején nyilván soknak tűnik, de ezeknek a nagy része (index, váltás) egy idő után reflexszerű lesz. Sétálás közben sem figyelsz tudatosan arra, hogy egyik lábadat rakod a másik után, miközben próbálsz nem pocsolyába lépni, nem nekimenni az oszlopnak, stb.
2021. márc. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
70%
Túl sok dologra kell figyelni? Dehogy is. Az életben egyszerre sokkal több dolog fut párhuzamosan, amikre figyelni kell. Pár hónap után meg fogod a vezetést, mert azt fogod érezni hogy nem köt le, unatkozol, mert annyira egyértelművé és reflexszerűvé válik az egész. Szóval ez az érzésed átmeneti.
2021. márc. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen éreztem, hogy a húgom nem vizsgázik le. De aztán csak lett jogsija, igaz majd húsz évre rá. De amit te érzel az irreleváns, lesz jogsid!😉👍
2021. márc. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
74%

Mondjuk, ha így állsz hozzá, rendesen megnehezíted a dolgodat.

Kezdetben persze, nehéz a különböző dolgokra figyelni, de azok egy idő után a gyakorlások hatására automatizálódnak, nem is gondolkozik a vezető azon, hogy mikor, hova váltson, stb.

Menekülő útnak ott lesz még az automata váltós autó, mint könnyítés, ha valóban nem megy manuálissal, egy iranyjelzőt bekapcsolni, körül nézni pedig nem bonyolult.

2021. márc. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
De jó lett volna, ha én ilyen kérdést föltehettem volna 2005-ben...
2021. márc. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!