Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Alkalmas hely cross motorozáshoz?

Alkalmas hely cross motorozáshoz?

Figyelt kérdés
Gyakorlás céljából szeretnék nem túl zsúfolt de nagy területű helyen crossmotorozni, fontos lenne hogy lehessen rendesen gyorsulgatni, akár olyan helyszín is jöhet ahol lehet ugratni de ez nem a legfontosabb szempont. Ami viszont még lényeges lenne hogy ne közlekedjen sok auto a környéken és hogy valahol Dunakeszi Környékén legyen. Ha valaki tud ilyen helyet megköszönöm ha valaszol.

2021. márc. 10. 16:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak úgy unalmamban ránéztem a térképre: az M2-től K-re párszáz m-re az a világos színű terület micsoda? Olyasminek látszik!
2021. márc. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
vannak cross pályák, amiket látogathatsz, pl: [link]
2021. márc. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Fót krosszpálya
2021. márc. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Dunakeszi homokbányát nézted már? Esetleg fóti homokbánya. Én még nem voltam ott, de tudom, hogy szoktak oda menni motorral szórakozni.
2021. márc. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!