Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Bentley continental gt mennyir...

Bentley continental gt mennyire megbízható auto? Nagyon szerviz igényes?

Figyelt kérdés

Bentley continental gt 6.0

2006 evj. Teljesen rendbe van az auto 65xxkm érdemes megtartani? Vagy esetleg valakinek bármilyen tapasztalat? (Már megvan az autó sajat tulajdonomba ál egy ingatlanba számoltam be de viszont nem értek bentley-hez és nem akarom megvárni míg elromlik)



2021. márc. 11. 03:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Szereti veti meg a pénzt
2021. márc. 11. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
27%

Bentley? Hát használtan sem lehet olcsó...pláne ez a tipus. Ha nincs rajta sérülés(mert akkor oda az eleganciája)akkor tartsd meg..pont annyiba kerül a fenntartása, mint egy 600-as mercié, vagy hasonló méretű autóé.


Még szerencse, hogy beszámítottásban szerezted, tehát csak a fenntartásra kell költened. Az pedig nem nagy összeg, ha nem hajtod agyon.

2021. márc. 11. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 D. Brasco ***** válasza:
91%
Napi pistike kerdes pipa
2021. márc. 11. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
Ezt helyből vagy neki szaladásból szedted össze?
2021. márc. 11. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyjából annyira lehet megbízható, mint egy átlag 15 éves, 6 ezer köbcentis, teleelektronikázott angol luxusautó.
2021. márc. 11. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

2006-tól már faceliftes, Mulliner Driving Specification.

Ha nem beszélsz hozzá a 6 nyelv egyikén, megsértődik.

2021. márc. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
65000 km van a távirányítós autódban?Az már elég komoly futásteljesítmémy,én vennék egy másikat a helyedben,a Teszkóban pont láttam Bentley-s RC autót pár tízezerért
2021. márc. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

https://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__autok-motorok__11..


Csak folytatja, előtte az AMG-s A merci volt, de azt már lusta voltam visszakeresni.

2021. márc. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!