Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A jelenlegi helyzetben elmarad...

A jelenlegi helyzetben elmaradnak a vezetési órák is?

Figyelt kérdés

Keresgéltem már róla, de az igazat megmondva semmit nem találtam ami konkrétan kimondta volna hogy nem lehet vezetni jelenleg.

Persze, az oktatómat fel lehetne hívni és megkérdezni, csak szabadságon van a héten és nem akartam/akarom zavarni. Amúgy fel is fogom hívni, csak kíváncsi vagyok hogy más tud e többet vagy valami.


2021. márc. 11. 23:32
A kérdező szavazást indított:
Vannak órák
Nem tartanak órákat
14 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
56%

147 kérdés volt már ebből.

De ha akármelyik hírforrást is nézted, teljesen egyértelmű, hogy NEM TARTHATNAK most ilyen oktatást.

2021. márc. 12. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem írt az oktatóm, hogy nem lehet vezetni menni.
2021. márc. 12. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
31%

Ha oktató lennél, akkor tartanál órát abban a kis légtérben ismeretlen ember kilégzett levegőjében?


Nem?


Naugye.


Covid van. Senki nem akar beteg lenni.

2021. márc. 12. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ápr. 7-ig szünetel minden.
2021. márc. 12. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mondjuk a közlemény tényleg nem egyértelműen fogalmaz. Ott arról van szó, hogy vizsgákat, utánképzéseket nem tarthatnak. És mit jelent az, hogy utánképzés? Még rendes képzése se volt annak, aki nem kapta még meg a jogsit, nemhogy után-. Az autósiskolám is csak annyit írt, hogy "elmaradnak a vizsgák és nincs személyes ügyfélfogadás sem". Oké, és akkor mi az az ügyfélfogadás? Mert számomra ez meg azt jelenti, hogy ügyintézés, tehát papírmunka nincs az irodában. Én is kimentem a rutinpályára (a D-t csinálom éppen), aztán a helyszínen közepesen meglepődött arccal konstatáltam, hogy senki nincs az egész terepen, se oktató, se tanuló. Logikus, hogy nincs óra sem? Teljes mértékben. És ez totál egyértelműen lett leközölve? Hát rohadtul nem.


Lényeg a lényeg, ami téged érdekel: nem, nincsenek tanórák sem egyelőre.

2021. márc. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!