Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen kisebb, "városi" autók...

Milyen kisebb, "városi" autók vannak a mai piacon, amik jónak számítanak (4-5 milliós kerethez)?

Figyelt kérdés

Egyetemista lánynak kellene, tehát nem egy nagy terepjáróban gondolkozunk.

Max. 5 millióig, nem muszáj szalonból venni, de 4-6 évesnél nem szeretnénk régebbit.

2 hetente ingázna vele, autópályán. Ezért jó lenne, ha a 140-150 km/h-t nem csak szenvedősen lehetne vele elérni.



2021. márc. 12. 18:29
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

#19

Igen, gyakorlatilag elhanyagolható azoknak a gyártóknak száma, akik a német/japánokon kívül értékelhető autót gyártanak. Csak hogy kicsit szemezgessek az általad felsoroltakkal: az Alfából új nem fér bele, a Mito pedig az egyik legmegbízhatatlanabb kisautó valaha. A Giulietta sem volt sokkal jobb. A Fiat Pandát meg az 500-at alkalmatlannak tartom városon kívüli használatra, a Tipo 999 köbcentis háromhengeresét meg hanyagoljuk. A Lancia már nem egy létező márka Mo-n, a Chevrolet úgyszintén. Ezeknek a vásárlása a legnagyobb szopóroller, amit csak választhatsz. A három francia úgyszintén kisköbcentis, turbós borzalmakkal dolgozik, talán a Mégane az egyetlen, amit megfontolnék. A Ford sem rossz, de szerintem borzasztó unalmas, na meg az ezres fűnyírómotorjuk szintén nem alkalmas huzamosabb 150 km/h-s haladásra, mert a dobhártyád bánja. Ha jót akarsz, ilyet nem választasz. A szívó benzines Honda meg Mazda húsz év után is ugyanolyan autók lesznek majd, mire a háromhengereseknek valószínűleg csak a maradványait árulják majd Rikárdóék. Új autó meg nem jó befektetés, én is most cserélném az autómat, de elszomorít, hogy 10-12 millióért is milyen szar új autókat adnak.

2021. márc. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Én latok ebben az arkategoriaban, VW bogarat, Mazda 3-at, A3 Audit
2021. márc. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
40%

2 hetente bármiben ki lehet bírni egy kis autópályázást.

5 milliós keretnél nem gondolkoznék használtban, ennyiért már újat vennék.

Valami "normál" méretű kocsit.

Az aygo, i10 stb.. kategóriájú kocsik ugyan 5-6 litereket fogyasztanak, és városban is nagyon jók, de a csomagterük gyakorlatilag 0.

2021. márc. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Nem csak "kibírni" szeretném benne az utat, hanem úgy közlekedni, hogy magabiztosan előzhessek, ne kelljen attól félnem, hogy gond lesz. Egyik barátnőmnek Fiat 500-as van, azzal halál már 110-120 körül is menni, vagy előzni...
2021. márc. 13. 17:21
 25/26 anonim ***** válasza:
22-es vagyok, amit írtam 3 autó azok mind tudnak lepni bőven jól ahhoz hogy ne kelljen felned
2021. márc. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

#24: ezért írtam hogy nem kisautót kell venni.

Egy normál kompakttal már nem lesz halálfélelmed autópályán meg országúton, mert pl. egy Kia ceed nem pattog úgy az úton mint egy fiat 500, namegnjóval csendesebb is belül.

2021. márc. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!