Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van kereslet a használt...

Van kereslet a használt (bontott) autó alkatrészekre?

Figyelt kérdés
Mely alkatrészekre van kereslet? Mik azok melyek nagy valószínűséggel a nyakamon marad? (karoszéria elemek, stb?)
2010. aug. 18. 22:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen! Én pl nagyon keresek egy 2003-as Astra G 1.7 TDI-hez DENSO adagolós motort... Tettem is fel egy ilyen hirdetést:)


Van egy 23 éves kadett jövőre bontás :'(

Valószínű itthona kert végében lesz ilyen gyorsgarázs alatt és darabonként is elvihető... Úgy sokkal többért el tudod adni, mint mondjuke gyben,. csak macerásabb...

2010. aug. 19. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Van. Pl. gyárilag nem lehet fékdugattyút kapni az autómhoz, csak fékkengyellel együtt.
2010. aug. 19. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

autokhoz nemnagyon

mivel az a néphiedelem járja hogy már bisztos régi az az alkatresz vagy szethajtották stb

inkább vesz a hulye joval gabban 1 ujat vagy 1 utángyártott szart


nagykereslet van viszont a kamionok/munkagépek/traktorok és egyéb ilyen járművek alkatrászeire

2010. aug. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Robogó alkatrészeket keresik sokan,és egyre többen.


Én ezzel foglalkozok és mindent elvisznek szinte az utolsó csavarig.(vázat vagy olyan alkatrészeket amiről azt gondolnánk hogy senkinek se kell azt sem szabad kidobni,megtalálja majd az is a gazdáját)

2010. aug. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!