Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mitsubishi lancer vélemények?

Anonimkrd kérdése:

Mitsubishi lancer vélemények?

Figyelt kérdés

Mennyit kell rá költeni, mennyire ad sportos élményt? 3millioig 6-10 éves autókra gondoltam. 18 éves vagyok első autó lenne. Először egy touaregre gondoltam és anyumék azt jobban szeretnék, de kíváncsi vagyok vajon mennyit kell költeni egy lancerre. Manuális vagy automata inkább?

Bármilyen véleményt szívesen olvasnek, akár más autóról is ami ránézésre azért szép, különleges és megfizethető.



2021. márc. 15. 14:03
 1/8 anonim ***** válasza:
28%
A sima lancer vagy az EVO? Sima lancert soha nem vennék,csak EVO-t de arra csak 5év múlva fog sor kerülni.
2021. márc. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem Evo. Az Evo túl drága
2021. márc. 15. 14:14
 3/8 anonim ***** válasza:
28%
Lancerbe kinézetre elfogadható a 2.0-kiadás kasztnira egy felnivel elmegy első autónak,még jó is. Szintén 1-es voltam.
2021. márc. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ja és mindennapi használatra kellene. Annyi csak a feltétel hogy jól nézzen ki és fizetheti legyen,ne legyen baja..nagyon tetszik aminek oldalt van a rendszáma és elől az szép sportos kialakítás
2021. márc. 15. 14:21
 5/8 anonim ***** válasza:
[link] én ezt választanám ízelítésnek :DD utána jöhet neked is a nagygép.
2021. márc. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Engem inkább ez a típus fogott meg: [link]

Tudsz valamit mondani az autóval kapcsolatban amire érdemes oda figyelni?

2021. márc. 15. 14:37
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Totalcar népitéletet érdemes megnézni erről a tipusról,illetve van műhelyprn videó is róla,ott mindent elmondanak! :D szintén 1-es
2021. márc. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Okés köszi
2021. márc. 15. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!