Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fiúk, ha ismerkedtek és azt...

Fiúk, ha ismerkedtek és azt mondjátok a nőnek h vezesse a verdátokat, mi számít jó vezetésnek?

Figyelt kérdés

Külön kérte h nyomjam neki, tehát nem csak unalomból mondta h vezessek, nyilván kíváncsi volt.



Olyan válaszolat h ne törje össze most hanyagoljuk.



2021. márc. 16. 06:10
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
85%
Pedig tényleg csak ennyi, hogy nem töri össze 😐 Még nagyobb sebességnél se.
2021. márc. 16. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
48%

Talán úgy mondanám, hogy olaszosan vezessen. Lendületesen, előzékenyen. Lássa, érezze a többi autós viselkedését. Például besorolásnál vagy körforgalomba hajtáskor ne totojázzon, hogy egy lomha busznak/traktornak elegendő helyre várjon.

Ha még tolatni is tud, padkához közel megállva... Istennő!

2021. márc. 16. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Na ez az pl nekem jogsiszerzés óta nem kellett tolatnom kb pedig 7 éve vezetek. Egyszerűen nincs olyan szituáció ahol kellene. Pedig relatíve sokat vezetek. Az én autómmal alapvetően sportosan, de itt pl beszólt nekem háromszögnél h vigyázzak, mintha vak lennék, hát nem tudom kicsit olyan megalázónak tűnt. Mintha nem bízott volna meg bennem.

Mondjuk több milliós autó, nem csodálom h féltette. Illetve nagyon érzékeny autó, fékeztem és kicsit bebólintottunk, ugye én a sajátomhoz voltam szokva. Ez se hatott túl vonzóan. Nem tudom mi lehetett az őszinte vélemenye 🤷‍♀️

2021. márc. 16. 07:02
 4/20 A kérdező kommentje:
A fékezéses az még mikor elindultunk, egyszer az elején. Nem egész úton.
2021. márc. 16. 07:03
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Illetek össze .

Nem tudjuk így eldönteni melyikőtök a hülyébb.

2021. márc. 16. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Köszi, nem vagyunk BMWs-cgányok.
2021. márc. 16. 07:08
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha a vezetési készséged alapján ítél meg, akkor az már régen rossz.
2021. márc. 16. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem kellett tolatnod soha 7 év alatt? Ekkora ordas marhaságot.
2021. márc. 16. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Parkolni tolatva nem kellett.
2021. márc. 16. 07:10
 10/20 anonim ***** válasza:
79%

Tök mindegy mennyire vezet jól valaki, az anyósülésről úgyis be fognak szólogatni. Néha még az utasülésről is.

Valószínűleg azért is engedett vezetni a pali, hogy kicsit a helyedre tegyen és beszólogasson a vezetési stílusodra, tehát nála legyen a gyeplő. Utána azért megsimogatta kicsit a fejed és ha szerencsés voltál, még fel is vitt magához jutifalatért. Ősi dugótrükk.

2021. márc. 16. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!