Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 1.8 benzin automata váltóval...

1.8 benzin automata váltóval mennyit ehet százon? Vennétek ilyet?

Figyelt kérdés
2021. márc. 16. 15:20
 1/6 anonim ***** válasza:
8%
Nem vennék automata váltós kocsit.
2021. márc. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Automatát én se szeretem. Sok midnentől függ amúgy, hol használod (város, autópálya), mennyire vezetsz sportosan, na és persze miylen kocsiról van szó (mekkora tömegű).

Enyém 1,8 manuális, átlagban 8-8,5l megeszik.

2021. márc. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
8-at átlagban biztos megeszik de ez kevés infó.Autó mérete,tömege,légellenállása,váltó fajtája sokat számít.Én lehet vennék ilyet ha lenne pénzem rá de ahogy most állok inkább nem fizetek felárat automatáért plusz ruzikó ha elromlik.
2021. márc. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
1999-es Audi A4 Avant.
2021. márc. 16. 16:50
 5/6 anonim ***** válasza:

Ilyen ősrégi vasat eleve nem vennék magamhoz akkor sem, ha ingyen lenne, automata váltóval pedig különösen nem.

Túl sok már a hibalehetőség.

2021. márc. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__autok-motorok__10..


Látom nem sieted el, gondosan megnézed, hova is költöd el az 500 ezer forintot, hogy biztos helye legyen.

2021. márc. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!