Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motorféknél zuhanó motorhôfok?

Motorféknél zuhanó motorhôfok?

Figyelt kérdés

1000 es benzines automata auto.

Télen hidegben hosszabb lejtmenetben motorfèknél visszaesik a mutató.

Amint gázt adok visszáll 90re

3szor járt az autó szakszervizben,állitàsuk szerint minden mukodik hibát nem találnak.Érdekes h ezt produkálja de rákenik arra h talán mivel kicsi a motor ezért csinàlja.Nem olyan nagy a baj hiszen lefele megy a mutató,baj akkor lenne ha felforrna.

Garanciás,hiteles az autó.Termosztátra gyanakszunk,de megnézték nincs semmi baja.

Gondoltunk arra h elvisszuk máshova de félek ugrik a garancia.

Elkeserito es kellemetlen már a helyzet

Volt valakinél hasonlo eset?Felek h szar termosztattal járva az evek alatt nagyobb baj alakul ki.Persze addigra mar garancia se lesz az auton.

Azt nem tudom h az auto DSG váltós e.Mert olyankor produkálja ezeket a dolgokat legalábbis ezt olvastam.Es ha jol vettem ki akkor nem 1 hanem 2 termosztat lenne nem?DSGnek is lenne termosztatja?Lehetseges h nincsenek tisztaban ezekkel a dolgokkal?

Egyebkent szamitogepre is kötötték ott sem mutatott hibàt.

Nyugodjak meg mert ha sem szemmel sem szamitogeppel nem olvastak hibàt akkor tényleg minden rendben lehet?

Nem tudom h higgyek nekik vagy menjek tovàbb amig valaki nem mond valami biztosat


2021. márc. 17. 07:41
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Ezt mind összevetve szerintem jo indok a termosztát hiba.

Es csak reggel hidegben csinálja,5kor indulok munkába, még -1,2,3 fokok vannak.Délután 7-8fokok legrosszabb esetben is.

A szakszervizben okè h àtnézik de hiába viszik el du 10 fokban probautra nem fogja csinálni.Hiába kötik rá a gépre egy befütött teremben ahol dolgoznak az autonak,nem fogja produkálni.

Filléres dologrol van szò,nem értem h egy szakszerviz ezen spòrol??

És nagyon bosszantò a dolog.Beszéltem más autoszerelö ismerössel termosztàtra tippelnek ök is.Van ismerösöm akinek ugyanigy 1000es A1 ese van évek òta,hozzàszolni nem tud mert sose tapasztalta ezt a dolgot.

És rendben szakszerviz értenek az autokhoz,de valahol mégis idegesit ez a dolog.Nem hagy nyugodni valami.

Biztos nem megyek vissza ezzel a problémàval,most kezd jön a joidö meglatjuk mi lesz,aztan ha kövi télen megint elöjön teszek még egy pròbát.Ha elhajtanak leszarom a garanciát viszem màshova az autot vagy keresek màsik audi szervizt.

2021. márc. 18. 11:03
 12/16 anonim ***** válasza:
Hát ez rendkivüli szőrszálhasogatás, amit művelsz.
2021. márc. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Lehet h az.Nem en vagyok az elsö aki nincs megelègedve a munkàjukkal.

Olyan választ adni h TALÄN a kicsi motor miatt van.Meg érdekes dolgot csinàl(magyaràn megmondva nem normális)de még mindig jobb mint ha felfele mozogna.Ennyivel el van intézve.Tudják h valami nem stimmel de mégsem igyekeznek h megtalálják az okot.Vagy legalább ne találgassanak könyörgöm.

Kaptam olyan tippet h a vezetösegnek irjak,mert ilyenkor betojnak es darabokra szedik akkor az autot és mindent kicserélnek.

Mert nincs kizárva h tévednek,és sokra megyek ezzel ha évek mùlva megyek vissza h ez és ez történt köszönhetöen annak h kitudja milyen hibával közlekedek vele évekig.Persze addigra garancia se lesz az auton.

2021. márc. 18. 12:27
 14/16 anonim ***** válasza:

"Kaptam olyan tippet h a vezetösegnek irjak,mert ilyenkor betojnak es darabokra szedik akkor az autot és mindent kicserélnek."


Vagy gyújtsd fel tiltakozásul, mint pár új BMW-s ügyfél.

Várj ... az sem segített.


Röhej, hogy a márkaszervizek így állnak hozzá.

2021. márc. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Egyébként ha ennyire izgat a dolog, vidd el egy jó szakihoz az autót, a márkaszervízbe igazi problémákat sosem oldanak meg, csak pénzt keresni szeretnek olajcserékkel meg drága alkatrészek cseréjével. 12es voltam
2021. márc. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

SEMMI problémám a kérdés kiírójával.

Remélem, hogy soha nem kell neki javítanom semmit.

Egy autó csak egy autó, egy eldobandó eszköz. Sokan túlgondolják, és túl nagy jelentőséget társítanak hozzá.

Megértem, ha valaki sok pénzt ad érte, és vigyáz rá.

De nem költséghatékony egy ilyen "hiba" miatt egy egész motorblokkot szétszedni.

Viszont értem a problémát, miszerint ha ez miatt később nagyobb baja lenne, és már nincs rá garancia, akkor egy vagyon is lehet a javíttatása.

2021. márc. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!