Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » TFSI motorokkal tapasztalat?

TFSI motorokkal tapasztalat?

Figyelt kérdés
Legfőképp a 3.0 TFSI-re lennék kiváncsi, kompresszornak vannak e hibái, problémái, és jónak mondható e a konstrukció

2021. márc. 18. 15:03
 1/6 anonim ***** válasza:
2021. márc. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezt én is tudtam hogy koxosodnak, ezen kívül kb semmi konkrét nem derült ki, csak annyi hogy melyiket hogy lehet még húzni, vagy kb ennyit is kell tudnom?
2021. márc. 18. 19:38
 3/6 anonim ***** válasza:
Alapvetően ez egy jó konstrukció, elég ritka, de én nem tudok sok gondról. Azt vedd figyelembe, hogy kompresszor is van rajta, érdekes konstrukció, de nagyon erős, élvezetes motor. Én a 3.2 FSI-t ismerem csak, amivel elméletileg távoli rokon, az agyonüthetetlen.
2021. márc. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hat igen a 3.2 a jo öreg szivo, azt kevésbé lehet szét húzni mint bármilyen feltöltőst, viszont azért a kompresszor annyiból nagyon szimpatikus hogy kisebb fordulaton dolgozik mint a turbo, meg tartósabb, és fordulatszám függő, és hogy már lentebb is elég jól tud húzni, ezt tekintve csábítóbb a TFSI.

Köszönöm a válaszokat!

2021. márc. 18. 22:01
 5/6 anonim ***** válasza:
Lánccal szokott csak gond lenni, de azt vásárlás után ledobod és problem solved
2021. márc. 19. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jo ötlet, thanks:)
2021. márc. 19. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!