Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vettem egy autót, amely hibás...

TheCilOo98 kérdése:

Vettem egy autót, amely hibás volt már mikor megvettem, de nem volt érezhető hatása, vissza lehet vinni?

Figyelt kérdés
Nyolc hónapja vettem egy autót, két hónap után egyszer vészüzemmódba kapcsolt, tíz perc múlva már megfelelően működött és nem volt hibakód, majd most 8 hónap után már van hibakód, mind a 4 injektor kuka, autószerelő azt mondta már nagyon rosszak lehettek mikor vettem is őket csak pont nem volt jele amikor eladták, vissza tudom vinni az eladóhoz, úgy tudom egy évig kötelező neki garanciát vállalni a rejtett hibákra, mit tudok tenni ezügyben?

2021. márc. 21. 15:13
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
87%

Miket találsz ki azzal a nagyokos szerelőddel együtt.

AZ injektor nekem egyik pillanatról a másikra ment tönkre.

Álltam ki a garázsból és a nagykapuig nem értem el és elromlott, alig birtam vissza csühögni vele.

Vettem egy bontottat 110000 ft helyett 12-ért és évek óta jó.

2021. márc. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
89%
Gumi nem kopott el esetleg? Azt is vidd vissza szerintem..
2021. márc. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!