Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A NAV-os árverésre kínált...

A NAV-os árverésre kínált autókat a megtekintés alatt csak szószerint kívülről lehet megtekinteni vagy esetleg beindítani is lehet őket?

Figyelt kérdés

2021. márc. 21. 18:26
 1/7 anonim ***** válasza:
3%
azoknak megvan a tulajuk...
2021. márc. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Beindítani nem lehet, csak megnézni.

Épp erről volt szó a Rádió1 reggeli műsorában egyik héten.

2021. márc. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Barnabas333 ***** válasza:
78%
Szerinted ha nem tudta fizetni a részleteket a tulaj, ezek mennyire karban tartott és vigyázott autók? De te tudod. Egyszer én is néztem egy ilyet, de menekültem inkább...
2021. márc. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak megnézni lehet. Kipróbálni, beindítani nem.
2021. márc. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%
3. nem mind amiatt kerül oda. sok olyan van, ami cégre lett véve, ami valami miatt becsődölt és hát ha nem tud tartozást fizetni, nyilván elviszik a céges vagyontárgyakat. most azért elég sok cég került ilyen helyzetbe, ami eddig tök jól ment, így nem törvényszerű, hogy csak elhanyagolt autók kerülnek árverésre csóró tulajoktól.
2021. márc. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
54%
#3 Nem feltétlen eladósodás miatt kerül a NAV-hoz. Mert szerintem egy adócsaló drogdíler nagyon is költ a kocsija fenntartására, mégsem azért veszik el tőle mert nem tudja fizetni a részleteket.
2021. márc. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Köröket nem mehetsz vele, de azt ki lehet próbálni, hogy egyáltalán indul-e. A gépkocsi kulcsa a zárgondnoknál van, a megtekintést a végrehajtóval beszéld meg, ha be akarod indítani. Ha kell, kimegy a zárgondoki telepre, és megmutatja az autót.

Egyébként a gépkocsi átvételekor a végrehajtó is beindítja, hiszen egy jegyzőkönyvvel veszi át az adózótól, amiben sok apróságot fel kell tüntetnie az autóra vonatkozóan. Azt is, hogy indul-e az autó. Ha nem az adózó hozza be, hanem Ő szállíttatja be, akkor is megnéznek rajta sok mindent. Például azt is, hogy indul-e.

2021. márc. 23. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!