Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Komolyan, ekkora problèmát...

Komolyan, ekkora problèmát jelent az automata váltó?

Figyelt kérdés

Pár ève vettem egy pár E jeles nappali menetfènyt, elvittem az autó szerelőmhöz, aki akkoriban azèrt nem rakta fel, mert a lökhárítóra nem lehet, mert tömör vas....


Nos, ezt a ,,problèmát" eddig jegeltem is, hagytam porosodni a polcon a led sort...


Most lett nem règ műszakiztatva a kocsi, kasztnishoz elvittem, meg is oldotta a felszerelèst, de sajnos a bekötèst nem tudta megoldani.... Ebben a törtènetben itt már Ő a 2. szereplő...

Kaptam Tőle egy villamosságisnak elèrhetősèget, ma felhívtam, azt mondta, hogy újra kell kötni az egèsz rendszert, mert nrm európai szabványú az autó... Ő már 3. ember...


Egy 99-es 1.3-as, Magyarországon újonnan üzembe helyezett Swiftről van szó, az se kizárt, hogy Esztergomban gyártották, az automata váltón kívül mindenben hasonlít a többi millió Swiftre.... Mièrt kell ezen fenn akadni?


Miben befolyásolja a menetfèny bekötèsèt az, hogy automata váltóról van szó??



2021. márc. 26. 14:48
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Még annyit, hogy szerintem csak lepattintani akartak. Ez egy olyan munka, amin nem lehet sokat keresni, csak a munkaidőt kérhetik el, azt meg nem szeretik. A kifogásaik kb. olyanok voltak, mint az, hogy elfogyott az irányjelzőfolyadék, és ezért az index belevert a karterba, és csapágyas lett a kompresszió. Szakszavak egymás mellett, értelem nélkül.
2021. márc. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:

Ez elèg egyèrtelmű...


Mikor megvettem, a kasztniztatásnál is ettem az ideget, mert vagy 20-at felhívtam mire találtam egy normálisat...


Sajnos erre felè ezzel a típussal nem szeretnek foglalkozni, egy iszonyatosan lenèzett autó...


De most gondolkodva, várok egy kicsit, sajnos ködlámpa sincs rajta elöl, felrakatom azt is ès akkor azzal együtt köttetem be, hátha ha kicsit több a munka, akkor vki elvállalja


Sajnos èn nem merek belenyúlni az immobiliser vèget, tud èrdekes dolgokat csinálni, tapasztalat...


Ha nem volna az immo, akkor mèg csak, csak, másnem lelopnám a szivargyújtóról meg a helyzetjelző foglaltokról az áramot, de így ez kilőve

2021. márc. 27. 07:58
 23/23 anonim ***** válasza:
100%
Egy 99-es automata és egy 2000-es manuális között nem sok különbség lehet a váltót leszámítva, utóbbiba pedig simán bekötöttem többmindent, pl. a menetfényt is. Negatív testre, egy relén keresztül a pozitív a gyújtásra, a helyzetjelzőtől kapott pozitívra kapcsol a relé és elveszi az áramot a menetfénytől. Semmi bonyolult dolog nincs benne, semmi köze ahhoz, hogy van-e immo az autóban vagy nincs. Egy menetfény miatt meg nem kell átkebelezni az autót, csak le akartak rázni.
2021. márc. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!