Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Érdemes lenne 10 ezer ft-ért...

Érdemes lenne 10 ezer ft-ért eladni a Suzukit?

Figyelt kérdés

Pár hónapja vettem egy automata váltós 99-es Suzuki Swiftet, 1.3-as motorral, a faluban mindenki lenézi, volt aki felajánlott érte 10 ezer ft-ot...


Lekasztniztattam, vezérlés lett benne cserélve olajjal, friss vizsga van rajta, új akksi, új fékbetétek, stb...


Volt aki felajánlott érte egy 36 éves Fiat Unot...


Eladjam a Suzukit? :(



2021. márc. 28. 12:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
80%

Azt csinálsz amit akarsz.

Semmit nem tudunk, nem látjuk az autót sem.

2021. márc. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
80%
Látatlanban adok érte egy húszast!
2021. márc. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
80%
De csak akkor, ha a katalizátor alatta van!
2021. márc. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
80%
Ha pár hónapja vetted miért adnád el?? Addig használd amíg megy,amíg nem kell rákölteni irreális összeget, utána bontó.
2021. márc. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
55%
Igen add el, hát mondtam hogy e36-os bmw-t vegyél 318tds-el, akkor nem járt volna így
2021. márc. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
67%
Így már ér vagy 60.000-et is, nem kótyavetyélném el 10.000-ért. De minek vetted meg, ha azért kell a kocsi, hogy viríthass másoknak? Akkor tényleg valami pusztulat E36 kellett volna
2021. márc. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Nem is akarom eladni meg nem virítok vele, de így ez a típus érhet vagy 300 ezret...


Csak idegesítenek az ilyenek, automata váltós kocsit biztos nem fogok eladni, mégha meg is adják azt amit ér...

2021. márc. 28. 13:23
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Ezt most nem értem... pár hónapja vettél egy autót. Gondolom azért ezt vetted, mert neked bármilyen okból ez megfelelt.

Most meg el akarod adni, mert valaki azt mondta, hogy 10.000Ft-ot ad érte?!

Magadnak vettél autót használatra, vagy másnak a kirakatba mutogatni?

Ha becsengetek a szomszédomhoz, aki tavaly vett új autót (a márkája lényegtelen) és azt mondom neki, hogy 1000Ft-ért megveszem tőle, köteles nekem eladni? Mert szerintem inkább kiröhögne.

Nekem a szerelőm akarta megvenni nemrég az autómat. 15 éves, nem nagy peremizsű autó. De nagyon jól felszerelt, esztétikailag és műszakilag is új korától nagyon vigyázok rá. Ő is tudja, hiszen hozzá jártam végig szervizbe, meg azt is tudja, hogy soha semmit nem spóroltam el az autótól. 1 milliót ajánlott érte, ami nagyon jó ár lenne. De egy percig nem gondolkoztam rajta, megmondtam neki, hogy nem eladó. Ennyiből nem tudnék lényegesen jobb, újabb autót venni, csak valami lutri használtat. Annak meg semmi értelme nem lenne. Tehát semmi okom nincs eladni.

Ugyan ez vonatkozik rád is. Vettél egy autót, lassan rendbe rakod. Mi okod lenne bárkinek is szinte ingyen odaadni? Nem is értem, ha ezt tényleg komolyan gondoltad...

2021. márc. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Azért felelt meg, mert gyűlölöm a kézi váltót...


Szépen haladok vele, már menetfény is van rajta csak be kell kötni, fingom sincs, hogyan...

2021. márc. 28. 14:33
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Kb ez az emberek kategória ha komoly kérdés....
2021. márc. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!